Kelle avcılığı başladı

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu 2015 Yılı 1. Olağan Toplantısı yapılıyor.Beşiktaş Kulübü Kongre Üyesi Kadir Kılıç, açıklamalarda bulundu.

Kelle avcılığı başladı

İşte Kılıç'ın açıklamaları...

Öncelikle bugün böyle erken bir söz almak istedim. Öğleden sora bir yurt dışı seyahatim var ve erken gideceğim. Burada yapacağım eleştirilerime yazılı olarak da cevap alabilirim. Mali konuda bilgiler verilemediği için gündem dışı konuşmalar yapacağım. İlk defa raporsuz bir toplantı yapacağız. Divan Başkanımızın değindiği konularla kalacağım. Bazı noktalara dikkat çekmek isteyeceğim, Denetleme Kurulu'na bildirmiştim. Geçen toplantıda üyeliklerle ilgili bir sıkıntıyı bildirmiştim. Deniz Atalay'ın 170'i aşkın kişiyi üye yaptığını ve bu üyeleri kendi alacağını ekleyip alacaklarından düşürüldüğünü öğrendim. Sayın Başkana sormak istiyorum; "bir faal yönetici, 170 kişiyi neden üye yapar neden alacağından mahsup eder?" Bununla ilgili Denetleme Kurulu'nun çalışma yaptığını biliyorum. Açıklama yaparsanız sevinirim." dedi.

"Sayın Başkanın bilgisi dahilinde mi yoksa şirin gözükmek adına mı yapılıyor bilmiyorum ama sosyal medyada kelle avcılığı başladı. Ankara'da bir arkadaşımız kongre üyesi oldu, maçlara gelir, ailesiyle fotoğraflar çeker. Bu arkadaşımızı bir yazısından dolayı disiplin kurulana vermişler, savcılığa şikayet edilmiş olabilir ama ben sosyal medyayı sadece Beşiktaş için kullanırım. Bu arkadaşın savcılık dosyasına benim twittlerimi retweetledi diye benim tweetlerimin fotokoposi konmuş. Madem kelle avcılığı var. Beni disiplin kurulana verin. Bu arkadaşımızın üye olurken 1. referansı Deniz Atalay ve bu isim siliniyor Şahabettin Önkol diye bir isim yazılıyor. Bu neden yapılıyor. Bu evrakta sahteciliktir. Bunu şikayet kabul edin. Şahsın bu konunun takipçisi olacaktır."

"Ben bir reçber ailenin çocuğuyum, tırnaklarımla geldim. Benim yönetim kurulu koltuklarında gözüm yok. Arkadaşlarım da bunu bilir. Bir toplantı yapıyoruz. Tüzük Tadil Toplantısı. Toplantı gayrri ciddi bir toplantı şeklinde geçiyor. Toplantı, 1 gün önceden haber veriliyor ve maalesef benim hep yurt dışından olduğum zamanlara geliyor."

"Amatör branşlar kan ağlıyor. Bir voleybol takımı geçen hafta antrenmana çıkmadı. 2500 lira olan maaşları ödenmiyor. Benim için Beşiktaş formasını giyen her sporu bizim çocuğumuzdur. Diğer taraflardan ksın amatör branşlara önem verin."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Özgür
Ahmet Özgür - 4 yıl Önce

Kadir Kılıç denen yavşak herif kimsin necisin, kime hizmet ediyosun? Ufak tefek sorunları saçma sapan yalan beyanatlarınla ortalığı karıştırmaya çalışıyosun! Senin gibi pislikler bu kulüpten temizlenecek ve bizler o günleri iple çekiyoruz..

Kartal
Kartal - 4 yıl Önce

Senden kurtulacağız tüpçü yalakası bir sen birde Karadeniz kaldınız sizi de yok edip bu takım rahat nefes alacak merak etmeyin senin Başkan'ın neler yaptı onları anlat bir kere sen önce

ahmet a.
ahmet a. - 4 yıl Önce

kelle avcılığı hakkındaki eleştiriler haklı. bir kongre üyesi sosyal medya aracılığı ile yönetim eleştirisi yapıyor diye üyelikten atılmak isteniyor. kabul edilemez bir durum.

besiktaslı
besiktaslı - 4 yıl Önce

bu oyunlara gelmeyız! fikret ormanı sizlere yedirmeyiz!

is adamisin
is adamisin - 4 yıl Önce

Ben memur maasimla bu klube destek oluyorum da sen ne yapiyosun 2500 tl diyosun konusucagina ode hayirsizlar insafsizlar utanmazlar BU TAKIM BU SENE SAMPIYON OLARAK EVINE DONECEK FB VE GS YALAKALARI VEDAT ABI GIBI GEREKIRSE HAKEMIDE YENICEZ BIZ SEREFLI ONURLU BESIKTASIZ

hamdi
hamdi - 4 yıl Önce

Farkli sesleri yok etmek, hain etiketi takmak histerisi ne kadar su andaki siyasete benziyor! muhalefet iyidir. Zaten begeniliyorsa yaptiklari basari getiriyorsa orman devam eder, tersi durumda elenir kenara cekilir. Siz besiktasa destek olun yeter arkadaslar.

bossBesiktasss
bossBesiktasss - 4 yıl Önce

cok ötecegine sen ver 2500 lirayi cokmu para,Besiktastin üstüne yillarca kann emer gibi oluk oluk paralari emdiniz,...Besiktasin durumu kötüymüsya,Allahda size een acilarini versin ...

musti
musti - 4 yıl Önce

Yönetimi eleştirmek tarafyatin en doğal hakki. Ancak kufretmek hic bir zaman eleştirmek olamaz