Kavalcı Sordu? Gökhan Töre Açıkladı!

Başkan Fikret Orman'ın gelecek hafta Rusya'ya giderek Gökhan Töre'nin bonservisini almak için de görüşmeler yapacağı öğrenildi.

GÜNDEM 29.05.2014, 16:56
175
Kavalcı Sordu? Gökhan Töre Açıkladı!

Chelsea'de forma giyen Senegalli golcü Demba ba için İngiltere'de temaslarda bulunan Başkan Fikret Orman'ın gelecek hafta Rusya'ya giderek Gökhan Töre'nin bonservisini almak için de görüşmeler yapacağı öğrenildi.


Fikret Orman, Gökhan'ın takımda kalmasını istiyori ancak Rubin Kazan'ın istediği 7.5 milyon euroluk bonservis bedelini de çok buluyor. "Bu kadar yüksek bir rakamı veremeyiz" diyen Beşiktaş başkanının pazarlık yaparak ücreti azağı çekmeye çalışacağı belirtildi.Bu arada Ahmet Kavalcı, Gökhan Töre'yi arayarak "Başka kulüplerle görüştüğün yönünde spekülasyonlar yapılıyor. Bunlar doğru mu?" diye sorduğu, genç futbolcunun da "Bunlar sadece spekülasyon, kimse ile görüşmedim. Beşiktaş'ta kalmak istiyorum" yanıtı verdiği öğrenildi.Öte yandan teknik direktör Slaven Biliç, Başkan Fikret Orman'ı aradı ve Trabzonsporlu Olcan Adın'ı kesinlikle kadrolarına katmaları gerektiğini, takıma güç katacağını söyledi.

Yorumlar (0)