Kartal, Çizme’ye Gidiyor Pazarlık Başlıyor!

Alman forvetin “Kalmak istiyorum.” demesinin ardından Dış İlişkiler Sorumlusu Erdal Torunoğulları 1 hafta içinde Fiorentina ile resmi görüşmelere başlayacak.

GÜNDEM 25.05.2016, 09:42 25.05.2016, 09:48
958

 Beşiktaş, Mario Gomez için harekete geçiyor. Alman forvetin takımda kalmak istediğini yönetime bildirmesinden sonra düğmeye basıldı.

Dış İlişkiler Sorumlusu Erdal Torunoğulları'nın önümüzdeki günlerde İtalya'ya giderek Fiorentina ile masaya oturması bekleniyor. Çizme ekibinin Mario Gomez'in bonservisine nasıl bir bedel biçeceği merak konusu. Gomez'in nisan ayında kararını vermemesi nedeniyle Alman futbolcuyu sadece 1000 Euro'ya takımda tutma şansını kaybeden Beşiktaş yönetiminin bonservis için çok yüksek bir rakam ödemeyi düşünmediği öğrenildi. Eğer Fiorentina Kulübü ile görüşmeler tıkanırsa vakit kaybetmeden listedeki diğer forvetlerle görüşmelere başlanacak.
Takvim
Yorumlar (2)
tyson 5 yıl önce
Vlla ister gitsin ister kalsın eğer burdan giderse köpek gibi aramazsa adam değilim kendini bişey sandi aq adamı gtsin de görsün aq
RAMAZAN AKPINAR 5 yıl önce
Bu satın alma pazarlığı işi şimdiye kadar yapılmalıydı. Çok geç kalındı. Kalmasını isterim ama bitikken yeniden dirilişe geçtiği Beşiktaş'tan giderse kendisi bilir. Avrupada bu hantallığı ile OYNAYAMAZ!..