Karius yeni sezon için bileniyor!

Almanya ve İngiltere’den gelen transfer tekliflerini geri çeviren ve Beşiktaş’ta kalmak istediğini belirten siyah beyazlı futbolcu, yönetici Umut Güner’e, “Ben kendimi şampiyonluk için hazırlıyorum” dedi.

GÜNDEM 16.06.2019, 14:52 19.06.2019, 09:05 kartalbakışı.com
553

Beşiktaş Kalecisi Karius, menajeri aracılığı ile Almanya ve İngiltere’den gelen transfer tekliflerini reddetti. Siyah beyazlı takıma gelmesi için çok çaba gösteren transfer komitesinden Umut Güner ile bir telefon görüşmesi yapan Karius, “Beşiktaş taraftarına borcum var. Bir yere gitmeyi asla düşünmüyorum. Ben şampiyonluk için hazırlanıyorum. Tatilde de olsam, fizik olarak düşmemem gerekiyor. Daha iyi olmak için daha çok çalışmamız şart” diye konuştu.

FARKLI BiR HEYECAN

Siyah beyazlı kulüp ile 1 yıl daha kiralik sözleşmesi bulunan yıldız futbolcu, Güner’e “Mümkün olsa, bonservisimi de alsanız, ben uzun yıllar Beşiktaş’ta kalmak isterim” ifadelerini de kullandı. Abdullah Avcı ile yeni döneme yeni bir enerji ile başlamaya hazır olduğunu söyleyen Karius’a teşekkür eden Umut Güner ise, “Yeni sezondaki hedeflerimize varmak için sana da önemli görev düşüyor. Sana inanıyor, güveniyoruz. Birlikte güzel günler yaşayacağız” dedi.

Hürriyet / İsmail Er

Yorumlar (1)
Mustafa 2 yıl önce
Senin bir borcun yok gönül rahatlığıyla gidebilirsin.