Kararları başkan veriyor

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Avusturya’nın Ehrenhausen kasabasında başlayan kampta gündemi değerlendirdi.

GÜNDEM 12.07.2018, 04:02 13.07.2018, 02:45
615

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Guti ve İlhan Mansız’a hoş geldin diyerek “Eski futbolcularımız, yeni antrenör arkadaşlarımız. Her ikisinin marka değerini iyi biliyoruz. Beşiktaş’a katkı yapmak için bizimle beraber olacaklar. Hayırlı olsun” dedi.

Başkan Fikret Orman’ın geldiği zaman transferde gerekli açıklamaları yapacağını vurgulayan Güneş, “Transferde nasıl bir gelişme olacağını başkan gelince görüşürüz. Kararları başkan veriyor. Benim burada oyuncuları çalıştırma ve yarıştırma durumum var. Şu anda elimizdeki kadrodaki oyuncuların durumları netleşmedi” diye konuştu.

Guti ve İlhan Mansız kampa katıldı

Beşiktaş Yönetimi’nin yeni sezon öncesi planladığı yardımcı antrenörler projesi dün başladı. Siyah-beyazlı kulüple 2 yıllık resmi anlaşma sağlayan Guti Hernandez’in yanı sıra İlhan Mansız da Avusturya kampına katıldı.

Ayrı ayrı araçlarla gelmelerine rağmen tesadüf olarak aynı anda otele giriş yapan Teknik Direktör Şenol Güneş ve Guti bir süre sohbet etti. Graz kenti üzerinden gelen İlhan Mansız ise akşam saatlerinde kampa dahil oldu. Güneş’in yeni yardımcı antrenörleri kamptaki ilk idmanda yer aldı.

Milliyet / Serdar Sarıdağ

Yorumlar (0)