Karanlık Açıkladı! Sakatlıklar...

Siyah-beyazlı takımın doktoru Karanlık:- "Oğuzhan'ın cerrahi müdahale yapmayı gerektirecek bir durumu yok"

GÜNDEM 14.10.2014, 18:15
2220
Karanlık Açıkladı! Sakatlıklar...

Beşiktaş Futbol Takımı Doktoru Ertuğrul Karanlık, sakatlıkları bulunan siyah-beyazlı futbolcular Oğuzhan Özyakup, Mustafa Pektemek ve Jose Sosa'nın durumları hakkında açıklamalarda bulundu.

BJK TV'ye açıklama yapan Karanlık, A Milli Takım'ın 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde Letonya ile oynadığı maçta omzundan sakatlanan Oğuzhan'ın MR'ının çekildiğini belirtti.

Karanlık, "Maçta dirsek üzerine düştüğünü ve omzunu oynatırken sesler duyduğunu söyledi. Bu sabah MR'ı çekildi. Şanslıyız ki cerrahi müdahale yapmayı gerektirecek bir durumu yok. Oğuzhan'ın omzu arka taraftan çıkmış ve eklem kendi kendine sabit kalmış. Tedavisine başladık. En kısa sürede takıma dönmesini umuyoruz. Her geçen gün daha iyi olacaktır" diye konuştu.

Mustafa Pektemek'in nadir görülen bir sakatlık yaşadığını ve uzun süre takımdan ayrı kalmayacağını dile getiren Karanlık, Sosa'nın tedavisinde de 8 günü geride bıraktıklarını anlatarak, "Ama üçüncü haftanın başındaymış gibi görüntü veriyor. Bir hafta kazandık. Her türlü tedavi yöntemini kabul ediyor. Çok çalışan bir oyuncu, her istediğimizi yapıyor" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)