Karanlık Açıkladı! Mustafa Pektemek...

Beşiktaş-Trabzonspor karşılaşmasında sakatlanan Mustafa Pektemek'in son durumuyla ilgili kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık BJK TV'de bilgi verdi.

GÜNDEM 07.12.2014, 22:24
2699
Karanlık Açıkladı! Mustafa Pektemek...

Beşiktaş-Trabzonspor karşılaşmasında sakatlanan Mustafa Pektemek'in son durumuyla ilgili kulüp doktoru Ertuğrul Karanlık BJK TV'de bilgi verdi.


Karanlık, Mustafa Pektemek'in son durumuyla ilgili şunları söyledi:


"Mustafa'nın tomografisi çekildi, Burnunda ve yüzünde kırıklar bulunuyor. Ancak beyin ve gözde bir problem gözükmüyor. Mustafa'nın ameliyat olması gerekiyor. Bu gece kendisini İstanbul'a götürüp götüremeyeceğimize karar vereceğiz."

Yorumlar (8)
reşatbjkbakü 6 yıl önce
Allah yardimcisi olsun,InşaAllah!Amin!!!
asi kartal 6 yıl önce
savaşçı kartalım;en kısa zamanda takıma dönmen için dua ediyoruz.sakın moralini bozma sen bizim için çok değerlisin yüce yaradanım acil şifa verecektir inşallah.seni çok seviyoruz.MUSTAFA PEKTEMEK GOL DEMEK.
aslanavcisi 6 yıl önce
bu adamdaki yürek herkezde olsa adam ölümüne giriyor her pozisyona bu adam aldığı parayı son kuruşuna kadar hak ediyor helal olsun ve geçmiş olsun
Ugur 6 yıl önce
Yeni stada oglanlari sokmayacaz lan. Biz yine kapalinin orta bolumunde olacaz. Buradaki yorumculara da disarda dayak var!
black eagle @ black see 6 yıl önce
Dün akşamki trabzonspor futbolcuları sahaya futbol oynamaya değil kasaplık mesleğini icra etmeye çıkmış gibiydiler, doğramadıkları futbolcumuz kalmadı. Bizim çocuklara da helal olsun bir kebapçı ustalığıyla alayını şişe geçirdiler... Fakat bu belkalem denen KATİL önce Demba BA'yı sakatladı, ardından MUSTAFA'ya bilerek ve isteyerek yüzüne doğru kafa attı... Bu haraketi sokakta yapsa kasten cinayete teşebbüsten cezaevine tıkılır... Şimdi bizim taraftarlardan bir kısmı MUSTAFA yine sakatlandı diye eyyam yapacaklar ama bu KATİL belkalemin hareketini sorgulamayacaklar !!! Mustafanın burun ve elmacık kemiğinde kırık varmış ve göz kapağına dikiş atılmış. Kulüp doktoru da MUSTAFA'nın tekrar ne zaman oynamaya başlayabileceği hakkında yorum yapmaktan kaçınıyor, sanırım MUSTAFA sezonu kapattı belki de hiç oynayamayacak !!! Şu an en önemlisi MUSTAFA'nın tekrar sağlığına kavuşması, acil şifa diliyorum... MUSTAFA , BEŞİKTAŞ'ımıza yakışan bir futbolcu,yetenekli,cesur,mert,ahlaklı,akıllı ve beyefendi.
Osman nuri 6 yıl önce
Black eagle kardes bu kadar uzun toman gibi yazmana gerek yok. Kimse okumuyor zaten.baska isin gucun yokmu yahu senin. Ne bicim adamlar var yaaa!
black eagle @ black see 6 yıl önce
@Osman nuri, işine bak yeğenim...