Karabük Başkanı Çok Sert Konuştu! Beşiktaş...

KARDEMİR Karabükspor Kulübü Başkanı Mustafa Yolbulan, Eneramo'yu transfer döneminde bedelsiz olarak almak istediklerini, bunu kabul etmeyen Beşiktaş'ın futbolcunun sözleşmesini 500 bin euro karşılığında feshederek zarar ettiğini söyledi.

GÜNDEM 04.09.2014, 18:36
9756
Karabük Başkanı Çok Sert Konuştu! Beşiktaş...

Başkan Yolbulan, transferin son gününde Beşiktaş'ın sözleşmesini karşılıklı feshedip İstanbul Başakşehir ile anlaşan Eneramo ile ilgili açıklama yaptı. Başkan Yolbulan, Eneramo'nun transferinde Beşiktaş'ın zarar ettiğini belirterek, şöyle dedi:

"Eneramo Beşiktaş'ta kalsaydı bu sezon 1 milyon 300 bin euro alacaktı. Biz Enaramo ile 1 milyon 250 bin euro karşılığında anlaştık. Beşiktaş'a, 'Eneramo'yu bize bedelsiz olarak verin' dediğimizde sayın Ahmet Nur Çebi, bedelsiz veremeyeceklerini söyleyip 600 bin euro bonservis bedeli istedi. Biz bunu kabul etmedik ve o defter kapandı. Ancak şimdi bizden 600 bin euro istedikleri futbolcunun sözleşmesini 500 bin euro vererek feshettiler. Tabii bu onların sorunu. Ancak Beşiktaşlılar'ın bunu sorgulaması lazım."

Kaynak: DHA

Yorumlar (39)
Mustafa Sar 6 yıl önce
Gelen giden Beşiktaş'a çakıyor. Enaramo için bedelsiz almak istemişler. Bence mantıklı değil. Beşiktaş niye yarım milyon Euro yu sokağa atsın baba... Biraz mantıklı konuşalım ya... Atmasyon demeçler Karabük emekçilerine yakışmıyor...
türkay 6 yıl önce
adam sert falan konuşmamış, bilgi vermiş. atacağınız başlığa ........
maykıl 6 yıl önce
helal olsun adama..bizim yalancıların klübü nasıl zarara uğrattıklarını ayyuka çıkarmış..3 kuruşun hesabını yapıp 2 transfer yapamayan adamlar üstüne birde klübü 500 bin zarara sokuyorlar..bunların aldığı nefes bile zarar beşiktaş klübü için..yazıktır günahtır be..babanızın malı gibi sömürüyorsunuz klübü eriksonlar saçmasapan transferler ne ararsan var..genel kurulda bunların hepsinin hesabını soracaz bu yönetimden ama..
Kartalbey 6 yıl önce
Sen çok istedin cimrilik yaptın Avrupa ligini kaçırdın.Talipli az olunca bizde biraz zarar ettik,kim daha zararlı onu söyle
t_bag 6 yıl önce
Neden bedava istiyosunuz gardaş sizde olsa biz almak istesek kapıyı 5 milyondan aşşağı açmassınız
mete 6 yıl önce
olay doğruysa bile, kulüplerin kendi aralarındaki ilişkileri bilmeden neyin neden yapıldığını asla anlayamayız. ayrıca oyuncuya yıllık 1,25 milyon vereceksin (bir de herhalde 2 yıllıktır) ama 600bin vermeyeceksin. bunun pazarlığı vs de var üstelik.
bülent 6 yıl önce
G ote bak. Biz sizden oyuncu istersek 10 mio kapi aciyorsunuz. Biz paramizla aliyoruz sizde alisin. Cok iyi olmus zararimiz olsun ama kimse rant yapmasin. Ders olsun.
Ahmet USTUNDAG 6 yıl önce
Bazi arkadaslar bilip, bilmeden yorum yapmislar. Futbolcu transfer edilecek yer var, verilecek yer var. Besiktas kulubu Karabukspor kapilarini cok asindirdi bilmezler bunu. Ve istedigi futbolcuyu fahis fiyatlara satmak istediler ki kaldi ki oyuncumuzu bedava istiyorlar. 500 bin euro tabi ki iyi bir rakam talibi keske baska bir kulupten ciksaydi da o kulube hibe edilseydi. Karabukspor yetkilisi biraksin tatavayi, futbolculari istenirken de kolaylik saglamagini da aciklasin mertce.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın