Kar maskeli holiganlar!

Lyon Stadı’ndaki gecede ev sahibi takımın bazı gruplarının saldırgan tutumları göze çarptı.

GÜNDEM 14.04.2017, 07:42 14.04.2017, 22:13 kartalbakışı.com
2674

Lyon Stadı’ndaki gecede ev sahibi takımın bazı gruplarının saldırgan tutumları göze çarptı. Maç öncesinde sahaya kar maskeleriyle giren ve kale arkasına geçen bazı gruplar, olayları da ilk başlatan olayı başlattı.

Meşalelerin yanmasıyla Türk taraftarların olduğu bölüme giden kar maskeli taraftarlar ellerindeki cisimlerle saldırmaya çalıştı. İki grup birbirlerine karşılıklı müdahale edince gerginlik daha da arttı.

Bu arada futbolcular santra için sahaya geldiğinde de taşkınlıklar devam etti. Israrla Türk taraftarların olduğu yere gitmek isteyen bazı Lyonlu grupları polislerle güçlükle durdurdu.

Kaynak: Milliyet

Yorumlar (2)
necsoy 4 yıl önce
avrupa'da yaşayan gurbetçilerimiz tr'ye tatile gelince elit davranışlar gösterip,lüks mekanlara takılıyor...ancak yurtdışı maçlarında adeta apaçi,varoş ruhları ortaya çıkıyor..kendi egolarını tatmin için ısrarla meşale fantezisine devam ediyorlar..almanya'da tr seyirci yasaklanmıştı..yaptırımın iki tarafa da gelmesi muhtemel..umarım para cezasıyla yırtarız..istanbul'daki maç hem taraftar hem oyuncular için iyi bir gösterge olacak..5 tane salakça hata yapıldı..ikisi kötü sonuçlandı..bunların minimuma imesi lazım..telafisi olmuyor lig gibi..böyle bir hakem bulmuşken ilk yarı bile işi bitirebilirdik..liginde 12 mağlubiyet almış takıma karşı ikinci yarıdaki mahkum oyun hiç yakışmadı..
Sermet 4 yıl önce
Elindekini anan beğenir.Onu memnun et.O çocuğu