Kaç kişi penaltı der bu pozisyona!

Fenerbahçe-Çaykur Rizespor maçının ilk yarısında hakem Deniz Ateş Bitnel'in çaldığı penaltı düdüklerine Nihat Kahveci twitter'dan tepki gösterdi.

 Beşiktaş'ın eski yıldızlarından Nihat Kahveci, Fenerbahçe-Çaykur Rizespor maçının ilk yarısında çalınan penaltı düdüklerine sosyal medya aracılığıyla tepki gösterdi.

TWİTTER'DAN YAZDI
Kadıköy'deki 90 dakikanın ilk devresinde hakem Deniz Ateş Bitnel'in çaldığı iki penaltı düdüğünün de yanlış olduğunu yorumlayan Kahveci, twitter'dan attığı mesajlarla eleştirilerde bulundu.

İlk penaltı sonrası, "Hakem şaka yaptı. Kaç kişi penaltı der bu pozisyona" yorumu yapan Kahveci, ikinci penaltı sonrası ise kinaye yaptı.
Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2016, 19:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
hakkı
hakkı - 3 yıl Önce

1. penaltıda faülü yapan volkan tıpkı geçen hafta topalın yaptığı faulde rakibinin kırmızı görmesi gibi. bizim yönetimin bi açıklama yapması gerekir. meydanı boş buldular. bu hakemler gelip bizim maçlardada böyle penaltı versinler demelidir.

Ercan
Ercan - 3 yıl Önce

Fb' yi Sampiyon yapmak icin herkes herseyi yapiyorda su bizim Baskan ve yoneticilerin sesi cikmiyor.Heralde Sampiyonluk kacinca 1-2 kelime ederler her sene oldugu gibi!

gogo
gogo - 3 yıl Önce

buna penaltı diyenin götünü ellerim.

asi kartal
asi kartal - 3 yıl Önce

eskişehir maçı ve rize maçında hırsızlık yaptılar aziz yıldırımmmmmm hırsızzzzzzz 6 puan çaldılar

be_wild
be_wild - 3 yıl Önce

2.penaltı saçmalıktır.nihat doğru diyor.adam götünemi soksun elini.el-kol vücudun dengesini sağlar.rakip şut çekse elini açmıyor.top alçaktan ve serseri mermi gibi geliyor.o kadar karambolde yüzlerce el var o zaman hepsi penaltı.ayıptır arkadaş.