Jose Sosa'dan Çebi'ye telefon

Aziz Yıldırım, Jose Sosa'nın Türkiye'ye gelmek istemediği yalan, Beşiktaş uyduruyor diyerek iftira atmıştı. Halbuki kendisine kazandığının 2 katı teklif edilen Sosa yine de kabul etmemiş.

GÜNDEM 30.01.2017, 10:20 30.01.2017, 10:24 kartalbakışı.com
14781
Fenerbahçe'nin Beşiktaş'tan ayrılırken 1 milyon 650 bin Euro kazanan Jose Sosa'ya, tam 3 milyon 300 bin euro teklif ettiği ortaya çıktı.

Sarı-lacivertlilerin Arjantinli oyuncu için bu sezon sonuna kadar da Beşiktaş'ta bir sezonda aldığı rakamı garanti etti. Fenerbahçe ayrıca Milan'a da Sosa için ilk yarıda vergiler dahil ödediği 1.3 milyon Euro vermeyi kabul etti. Sosa ise Beşiktaş'ta kazandığının iki katı, Milan'da kazandığının 2.5 katına rağmen Türkiye'ye gelmeyi reddetti.

Hatta Sosa'nın aldığı bu teklif sonrasında Beşiktaş'ta kendisine en yakın isim olan Ahmet Nur Çebi'yi aradığı ve ''Nasıl böyle bir rakam teklif edilebilir. İtalya'da bile bu kadar yüksek rakam kazanan çok az oyuncu var.'' diyerek şaşkınlığını dile getirdiği bildirildi.

Fotospor
Yorumlar (2)
kartal 4 yıl önce
aaaaahh fotospor ahh son numaran mı. çebi demişken şimdi çebi sosa yı getirirse işte o zaman aziiğzi seyret çebininin de heykelini beleş tepeye dikerim.hemen bu sezon getir.
başkan 4 yıl önce
orman şu kadroyu toparla be hatta büyüklük sende kalsın ismaile kadar olcaya kadar ne olur be.