İtalyan basını: Gomez Beşiktaş'tan ayrılıyor

Beşiktaş'ın sezon başında Fiorentina'dan kiraladığı Mario Gomez hakkında İtalyan La Nazione gazetesi sözleşmesini fesih için İtalyan ekibine başvurduğunu iddia etti.

GÜNDEM 24.04.2016, 13:04 24.04.2016, 13:06
5053

 Beşiktaş ile bir yılı opsiyonlu olmak üzere 3 yıllık kiralık sözleşmesi olan Alman golcü kendi istemesi halinde yıl sonunda Fiorentina'ya bedelsiz dönebiliyor, aksi takdirde satış hakları siyah-beyazlı kulübe ait oluyor.

 
Gazetenin haberine göre Beşiktaş'ta kalmak istemeyen Mario Gomez, Fiorentina kulübüyle de bağlarını kopararak sezon sonunda serbest kalmak istiyor ve bu amaçla menajeri Uli Ferber aracılığıyla Floransa ekibine fesih için başvuruda bulundu. Mario Gomez'i 2013 yılında 15,5 milyon Euro bonservis ödeyerek kadrosuna katan Fiorentina ise Alman oyuncudan ettiği zararın bir kısmını olası bir satıştan çıkarmak için Gomez'in fesih önerisine sıcak bakmıyor.
 
Mario Gomez'in sözleşmesine göre Alman oyuncu sezon sonunda Fiorentina'ya dönmek ister ve daha sonrasında bir başka kulübe transfer olursa Beşiktaş bonservis ücretinin yarısına sahip oluyor. 


KAYNAK:İHLAS HABER AJANSI
Yorumlar (4)
Gungor 5 yıl önce
Onu bunu birakin kaleci alin kaleeciiii!
Gomez Kalıyo ! 5 yıl önce
Gomez'le anlaştılar, kalıyo, Eto ekstradan düşünülüyo, rahat olun, Gomez kesin kalıyo, bu haber kasıtlı yapılıyo, Gomez'in kalacağını açıkladılar bu gece, Ersin'in programında Metin Albayrak'ın anlaştığını söylediler (!)
Eti 5 yıl önce
Eto bundan cok gol atar yol alsın
Asi kartal 5 yıl önce
Fikret istifa et git taraftarın alay ini kalp hastası yaptın gitti yine şampiyonluk her sene aynı senaryo yeter ulan