İstihbaratım sağlam, Bilic gidiyor, o geliyor

Gazeteci Faik Çetiner sosyal medya hesabından aldığı istihbaratın sağlam olduğunu açıklayarak Beşiktaş'ta Bilic'in gönderilip, Şenol Güneş'in getireleceğini iddia etti.

GÜNDEM 16.05.2015, 14:45
4694
İstihbaratım sağlam, Bilic gidiyor, o geliyor

Şampiyonluk yarışının gerisinde kalmasının ardından geleceği tartışılan Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic hakkında bir iddia da Faik Çetiner'den geldi.

Gazeteci Faik Çetiner sosyal medya hesabından aldığı istihbaratın sağlam olduğunu açıklayarak Beşiktaş'ta Bilic'in gönderilip, Şenol Güneş'in getireleceğini iddia etti.

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ise yoğunlaşan Şenol Güneş iddialarının ardından yaptığı açıklamada iddiaların doğru olmadığını açıklayarak yalanlamıştı.

Öte yandan Gençlerbirliği futbolcusu Tosic'in söylediği iddia edilen "Bilic West Ham'a gidiyor. Beni de götürmek istiyor." sözleri ise kafa karışıklığına neden oldu.

Yorumlar (19)
ahmet a. 5 yıl önce
bekliyoruz.
tekin 5 yıl önce
daha mayıs ayında şenol geliyo derseniz gelmez haberiniz ola.
Alparslan 5 yıl önce
Yönetim abv! şenolu alın başınıza çalın!!!!!
bjk 5 yıl önce
bize winner hoca lazım.. bu sezon yine görüldü.. şenol maalesef iyi hoca, iyi adam ama winner değil.. yine kaybederiz.. uzaktan hoş görünüyor ama değil.. bu düzen şenol'a şampiyonluk vermez.
Mete 5 yıl önce
bjk rümuzlu kardeş; "winner" ne demek? açar mısın lütfen?
Sergün 5 yıl önce
Kayseri-Karabük-Akhisar-Antep gibi takımlara puan verdikten sonra Şenol deyil Morinho gelse ne olur..Önce futbolculara kişilik Aşı,sı yapın..Bence Rahmetli Seba döneminde olduğu gibi mağlubiyete hatırı sayılır cezalar kesin..Siz futbolcuları G-G Kuralı ile yönetmeye çalışıyorsunuz.Bence S-S kuralını deneyin..Bşarı oranı yüzde yüz artar Emin olun..
Alparslan 5 yıl önce
şenol güneşin beşiktaş düşmanı olduğunu herkes bilir. Kendisi 2002'de milli takıma ilhanı zorla aldırdık!
zevkettin 5 yıl önce
Son habere göre ..(doğrulugu kesin değil.).F.Orman , Tigana ya da Rijkaard'ı düşünüyormuş.doğruysa pes artık.bin kere pes.Biliç getirilirken ki mentalitenin aynısı.boşta gezen,kovulmuş başarısız ne kadar adam varsa getir Bjk ye.evvelallah itinayla para pul servet sahibi yapılır.BJK nin düşmanı dışardan değil,bilakis içerden, iş bilmez beceriksiz çapsız,basiretsiz yöneticilerdir.bu Kulübün başına ne geldiyse bunlardan gelmiştir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın