İstifa sinyali: ''Bakacağız''

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mete Vardar, 2015-2016 sezonu öncesi futbol şubesindeki yeniden yapılanmayla ilgili bir bilgisinin olmadığını söyledi.

GÜNDEM 01.07.2015, 14:52
2811
İstifa sinyali: ''Bakacağız''

Beşiktaş Kulübü'nde, geride kalan sezon futbol A takımından sorumlu yönetici olarak görev yapan, ancak futbol şubesindeki yeniden yapılanma sonrası bu görevini bırakan Mete Vardar, yaptığı açıklamada, yeni yapılanmayla ilgili bir bilgisinin olmadığını belirtti. Futboldaki yeniden yapılanmayla ilgili kendisine herhangi bir bilgi verilmediğini vurgulayan Vardar, "Bu konuyla ilgili bir bilgim yok. Ne kendi aramızda değerlendirdik ne de konuştuk. Futboldaki yeniden yapılanmayla ilgili bir görüş alınmamasıyla beraber, kendi içimizde bu konuyla ilgili bir değerlendirme de olmadı" dedi.

 

Başkan Fikret Orman veya diğer yöneticiler ile arasında sorun olup olmadığı sorusuna, "Bununla ilgili bir şey ifade etmek istemiyorum" yanıtını veren Vardar, "İstifa etmeyi düşünüyor musunuz?" sorusu üzerine de, "Bakacağız" ifadesini kullandı.

 

Beşiktaş'ta, Hırvat teknik adam Slaven Bilic'le yolların ayrılmasının ardından teknik direktörlüğe Şenol Güneş getirilmişti. Siyah-beyazlı kulübün ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi de geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısında, futbol şubesinin lağvedildiğini ve futbolun tamamen Güneş'e bırakıldığını açıklamıştı.

Yorumlar (4)
hamdi 6 yıl önce
Babasinin elemani ne olacak ki, sanki bireysel herhangi bir fonksiyonu varmis gibi duruyor orada. Dun babasi Sinan efendi cikip da Orman'la Cebi Besiktas sikintida oldugu icin menajer Ahmet Bulut'tan 500 bin dolar borc aldi diye atip tutuyordu hemen Demba ba transferinin arkasindan. Fikret muslugu kapatti galiba Vardarlarin tur sirketlerine, zaten dun ucak otobus mevzuu acmasindan belliydi Fikret'in. Yediniz lan alayiniz Besiktas'i doymadiniz.
abc 6 yıl önce
500 TL borç Demirören zamanında alindi. Bunu Ergin Aslan a twitter da yazdi Sinan Vardar. Ergin Aslan in dunku twitlerinden kontrol edebilirsiniz. Beşiktaş in disaridan düşmana ihtiyacı yok.
Bülent 6 yıl önce
Bir is adami büyük takim baskani 500 bin tl cikaramiyorsa kendini bogaz köprüsünden atsin. Yurtdisinda böyle bir dedikodu hic esitmedim . Türkiye capinda büyük takim millionlarca taraftar olan stati full ceken bir külüp nasil kendi ayaginin üstüne duramiyor. Bu ülkede futbol ayakkabisini dogru baglayana 2 mio maas veriliyor. Töre almanyada hic bir takimdan 1.7 mio e net maas arti prim alamazdi. Yazik bu dengeleri düzeltmek lazim futbolcularda para kazanma ve yurdisina transfer hirsi olusmali. Para bol ilgi bol keyf bol
asi kartal 6 yıl önce
bu mete vardar değilmiydi ki;kongrede fikoyu eleştirenlere saldıran ,küfür eden hakaret eden....al işte gördünmü ebenin amını fiko senide siktir etti..iyi oldu has oldu...yalakalığın sonu ayakçılıkktır.