İsterse ayrılma şansı var!

Beşiktaş'ın gündeminde olduğu iddia edilen Salvatore Sirigu geleceğiyle ilgili konuştu.

GÜNDEM 18.01.2016, 17:38 18.01.2016, 17:42
13204

 Kaleci arayışlarını sürdüren Beşiktaş için bu kez gündeme Paris Saint Germain'de Kevin Trapp'ın arkasında yedek kalan Salvatore Sirigu geldi. Bu sezon sadece 4 maçta forma giyebilen 28 yaşındaki İtalyan kaleci Sirigu, geleceğiyle ilgili olarak açıklama yaptı.

SIRIGU: "KULÜP BENİ GÖNDERENE KADAR BURADAYIM"

Paris Saint Germain'den ayrılıp ayrılmayacağıyle ilgili sorulara cevap veren Sirigu, "Ben hala kendimi Paris Saint Germain'in oyuncusu olarak görüyorum. Menajerime bir teklif olmadığını sordum. Daha iyi ve ilginç bir teklif geldiğinde bunu dikkate alabilirim. Ancak yine de Paris Saint Germain'den ayrılmadan önce çok düşünürdüm. Bu kulüpte iyi zamanlar geçirdim ve burada geliştim. Ayrılık kararı vermek kolay olmaz" dedi.

BLANC: "2 ŞUBAT'A KADAR KARAR SIRIGU'NUN"

Ayrılmaya niyeti olmayan Sirigu'nun geleceği Fransa'da merakla beklenirken, konuyla ilgili olarak Paris Saint Germain Teknik Direktörü Laurent Blanc da açıklama yaptı. Kararı Sirigu'ya bıraktıklarının altını çizen Blanc, "Antrenmanlarda iyi bir profesyonel olarak çalıştığını düşünüyorum. Ayrılıp ayrılmamak onun kararı olacak. İsterse ayrılma şansı var, bu tamamen onun seçimi. Şu an için 2 Şubat'a kadar böyle bir şansı var. Sonra sezon sonuna kadar bir karar veremez" ifadelerini kullandı.

Öte yandan İtalyan basını, Torino'nun da Sirigu ile ilgilendiği ve tecrübeli kalecinin ayrılık kararı alması halinde ciddi görüşmelerin yapılacağını duyurdu. 
Yorumlar (6)
Ercan 5 yıl önce
3. Sinif kaleci dedigim, Tolga.
Ercan 5 yıl önce
Bakin bir kenara yazin. Eger bu 3. Sinif kaleciyle kadikoyde Fener macina cikarsak 3 tane yeriz ve bir dahada onlara yetisemeyiz Sampiyonluk bir kez daha kacmis olur!
xxxx 5 yıl önce
Ospina, Neto ve Sirigu dan biri olsun yoksa sezon sonuna kalsın.
qwert 5 yıl önce
sirigu ayrılabilirim diyor.. hocası ayrılabilir diyor.. şu adamı kiralayın ızdırap bitsin şampiyonluk gelsin artık!
S%C3%BCleyman+%C5%9Fim%C5%9Fek 5 yıl önce
Bilende konuşuyor bülmeyende konuşuyor
Be%C5%9Fikt%40%C5%9Fk 5 yıl önce
tolga kalecimiydi ya... bende onu marangoz falan zannetmiştim a. q