İstenmediğimi Biliyordum

Özen'in Beşiktaş'tan istifa ettikten sonra yakın çevresine,"Gizlice kayıt yapmak için bana kadın getirdiler. Ama ben zokayı yutmadım. Odama böcek koyup, çocuklarımın arkasına kamera taktılar" dediği ileri sürüldü

GÜNDEM 18.07.2014, 05:28
2346
İstenmediğimi Biliyordum

Beşiktaş'taki futbol direktörlüğü görevinden ayrılması ile ilgili olarak medyaya gerekçe açıklamadan kaçınan Önder Özen'in yakın çevresine dert yanarken, çok ağır suçlamalarda bulunduğu iddia edildi. İşte Özen'in dostlarına dert yanarken, söylediği ileri sürülen sözler: 

 

 

İSTENMEDİĞİMİ BİLİYORDUM

 


İlk günden itibaren, sürekli bir şeylere karşı direnme ve mücadele etmek zorunda kaldım. Transferlere hep müdahale edildi, sorun çıkartıldı. 

 


'Tanrı parçacığı mısın?' sorusu ve yaklaşımı, birçok ilişkide daha dikkatli davranmama, geride durmama neden oldu. 

 

 


Birçok konuda güvendiğimiz insanlardan dolayı çok sıkıntı yaşadık. 
Futbolun başına Çebi'nin getirilmesini sorun etmedim. Çünkü zaten o ve daha birçok yönetici önceden de işin içindeydi. Ancak Çebi başta olmak üzere bazı yöneticilerin beni istemediğimi biliyordum. 

 

KADININ İSMİ DE CİSMİ DE VAR

 


Bilic'le tartışmam kavga olarak lanse edildi. Bunun el altından kendilerine yakın bazı gazetecilere servis edildiğini öğrendim. 

 


Öyle bir duruma geldik ki, odama böcek konulduğunu fark ettim. 
Bana kadın gönderdiler. Attıkları zokayı yutmadım. Olayı deşifre ettim. Kadının ismi de cismi de bende var. Güya kayıt yapacak arkadaş... 

 

 


Çocuklarımın arkasına kamera taktılar. F.Bahçe altyapısına gidiyorlar diye. Güya beni itibarsızlaştıracaklar. O işlerle uğraşan, Çebi'nin sürekli yanında gezen kulüpteki şahsa haber yolladım. 'Yaptıklarını biliyorum, gerekirse senin seviyene de inerim' diye. 

 

 


Yalçın Ayhan olayı bardağı taşıran son damla. Yapılan protokolde Deniz Atalay'ın imzası var. Başkan dahil herkes haberdar. İstifamı vermeye gittiğimde Deniz Atalay, 'Arada imza attırdılar' dedi. Ben de 'Bu dakikadan sonra konuşacak bir şeyim yok' karşılığını vererek, odadan çıktım. 

Yorumlar (1)
Selçuk 6 yıl önce
AH hocam Ah!biz neyin ne olduğunu biliyoruz! Fikret Ormanın da dediği gibi beşiktaşın asıl düşmanları beşiktaşlıyım diye gezinenler.Kulübü borç batağına sürükledin mi?Takımın sahasını kapattırdın mı?Beleş bilet dağıttın mı? aldın mı?"bugünler için geleceği ipotek altına almam" sözünü bir çok beşiktaşlı kurmadı!Adamdın...Adam olarak gittin!Tek suçun dany transferi...parasızlıktan kiralandı...gelir yok borç çok , gider çok.Son çare oldu ama tutmadı.kızdım mı? hemde çok...ama biz tabataları gördük 8 milyon avroya , biz diattaları gördük hocam!Yolun açık olsun namuslu adam!