"İstemeyen Beşiktaşlı'nın Allah belasını versin"

Beşiktaş'ta Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, sert sözler söyledi.

GÜNDEM 09.05.2015, 11:32
1429

Beşiktaş'ın 2015 yılı 2. Olağan Divan Kurulu toplantısında başkan Fikret Orman'ın sert sözlerine hedef olan Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz'in cevabı da aynı orantıda sert oldu.

Yalçın Karadeniz Fikret Orman'a ''Bu stadın yapılmasını istemeyen Beşiktaşlının Allah belasını versin'' diyerek cevap verdi.

Fikret Orman'ın ''15-20 gün başkanlık yaptın kulübü deplasman götürecek para yoktu dedin'' sözlerinre de oldukça sinirlenen Karadeniz ''Başkanın konuşması ile icraatı bir değil. Bir başkana da 10-15 gün başkanlık yaptı diyemezsiniz. Bu size yakışmaz'' dedi.

Yalçın Karadeniz'in de oldukça sinirli yaptığı konuşmanın detayları şu şekilde:

''Bir başkana 10-15 gün başkanlık yaptı diyemezsiniz. Bu size yakışmaz.''

"Netice olarak geldiği günden bu yana bu camia başkana destek veriyor. Belki de haklıdır. Başkan yalnız çalışıyor. Yoruluyor ve meselelere fazla eğilemiyor. İşin doğrusu öyle değil. Başkan çok iyi konuşuyor.1.5 saate yakın konuştu. Takdir edilecek tarafı var. Başkanlık ona yakışıyor. Ama başkanın konuşması ile icraatı bir değil. Bir başkana da 10-15 gün başkanlık yaptı diyemezsiniz. Bu size yakışmaz. 2007 de bana omuz omuza destek verdiniz. Rahmetli babanız hasta vaziyette bana rey atmak üzere buraya geldi. Ben nankörlük yapamam. Bu konuşmaları da dost konuşması olarak kabul edin. "

''Bu stadın yapılmasını istemeyen Beşiktaşlının Allah belasını versin''

"Beşiktaş Kulübü tek başlıdır. Buna kimse karşı koyamaz. Bu Divan'ın 30-40 senelik üyelerini dinleyiniz. Burada söylenenler iftira ve düşmanca hareketler değildir. Beşiktaş'ı düşünerek söyleyen insanlardır .Mesela bu stadın yapılmasını istemeyen Beşiktaşlı'nın Allah belasını versin. Hangi Beşiktaşlı böyle bir düşünebilir? Sanal bir düşman yaratmayalım. Burada herkes Beşiktaşlı. Beşiktaş için her yapılan işinin sahibi biziz. "

 
Yorumlar (4)
Bahri 5 yıl önce
Gelene ağam gidene paşam,koltuğa yapışmaya devam.Bay Karadeniz!..Siz ancak mezarda istifa edersiniz..
eses eses 5 yıl önce
bahri helal sana
iranlı 5 yıl önce
içimizdeki İrlandalı ne işe yararsın sen...beşiktaşa ceninden kaç para verdin ki...
Sebahattin Eğriçayır / Erzurum 5 yıl önce
Demirören zamanında bir sürü usulsüzlük yapıldı. UEFA da 20 dosya vardı. o zaman niye sesin çıkmıyordu pis irlandalı. ALLAH içimizdeki irlandalılarında belasını versin