İşte Vodafone Arena'nın yeni açılış tarihi!

Beşiktaş Başakşehir Fatih Terim Stadı için harekete geçerken, Vodafone Arena'nın açılışı konusunda 19 Mart 2016 tarihi konuşulmaya başlandı.

İşte Vodafone Arena'nın yeni açılış tarihi!

Taraftarlar kendilerine sunulan pek çok imkana rağmen Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanan Trabzospor maçına ilgi göstermezken, Beşiktaş yönetimi Başakşehir Stadı'na dönüş için yeniden harekete geçti. Geçen sezonda da birkaç maçını Başakşehir Stadı'nda oynayan Beşiktaş'ın İstanbul ekibinin yöneticileri ile bir araya geldiği ve ilk yarının geri kalan maçlarını Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda oynamak için prensip anlaşmasına vardıkları bildirildi.

 
Bu arada Şenol Güneş, Trabzonspor maçından sonra yaptığı açıklamada stat konusunda şu anki tercihlerinin Atatürk Olimpiyat Stadı olduğunu belirtmişti.
 
Vodafone Arena için son tarih!
 
Beşiktaş'ta Vodafone Arena'nın açılışı için yönetimin kendisini 19 Mart 2016 tarihine hazırladığı gelen bilgiler arasında.

Yönetimin Beşiktaş'ın kuruluş tarihini de temsil eden 19.03 tarihi için bazı organizasyon şirketleri ile temas kurdukları ve nasıl bir organizasyon yapılabileceği konusunda görüşmelerde bulundukları bildirildi.

Birkaç organizasyon şirketinden farklı teklifler gelirken, siyah-beyazlı yönetimin özellikle Büyük Şehir Belediyesi'ne, konser alanı olarak onaylatmak istediği deniz tarafından kale arkası için özel bir organizasyon da düzenlemek istediği gelen bilgiler arasında. Yönetimim stadın açılışı için 3 günlük bir eğlence planlaması da yaptığı gelen bilgiler arasında.

Kaynak : Fotospor
Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2015, 14:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Onur
Onur - 4 yıl Önce

Bu sezonadaa yetişmicek başkan insanları kandırıp duruyor 2 gün durdu eylül sonuydu marta kaldı salak sanmayın insanları ayıptır...

tekin
tekin - 4 yıl Önce

MERAK ETME BU SEZONA YETİECEK,mayıs da başkanlık secimi var.1 yılda biter diyipte 3 yılda bitirecekleri stadı açılacalk halde olmasa bile şeklen açıp kendilerince şov(!) yapacaklar...

xyz
xyz - 4 yıl Önce

yalan haber daha önce açılacak.

Feyyaz
Feyyaz - 4 yıl Önce

Ya bırak baskan bırak sen bu stadı bıteremezsin salak degılız bız traftarı aldatma yalan olur gıdersın

Ali yükskdağ
Ali yükskdağ - 4 yıl Önce

Benim doğum günüm :) ama kimlikte 20 mart diye geçiyor

sahin
sahin - 4 yıl Önce

Sadece guluyorum acilcakmis hahahaha