'İşte şimdi şartlar eşit'

Beşiktaşlı yöneticeiler Vodafone Arena'da oynanan ilk maç sonrası şu değerlendirmelerde bulundu.

GÜNDEM 13.04.2016, 08:37 13.04.2016, 08:39
703

 “Artık bizim de evimiz var. Beşiktaş, rakipleri gibi ev sahibi avantajını kullanabilecek, stat geliri elde edecek. Zor günlerden bugüne geldik, rekabet ettik.

 
"Şimdi hem ekonomik hem de sportif anlamda eşit durumdayız.”
 
BEŞİKTAŞ yuvasına, madebine önceki günkü Bursaspor maçıyla birlikte kavuştu... Yaklaşık 42 bin kapasiteli yeni evinde verdiği ilk sınavı atlattı, 3 puanı hanesine yazdırıp şampiyonluk yarışında 1 adım öne geçti. 
KARŞILAŞMANIN ardından değerlendirmeler yapan Beşiktaşlı yöneticiler, Vodafone Arena’nın açılmasına geniş pencereden bakıp “İşte şimdi rakiplerimizle şartlarımız eşitlendi” yorumunu yaptı.
 
‘GEÇECEĞİZ...’
 
F.BAHÇE ve G.Saray’ın statlarının yenilenmesinin ardından yıllarca daha zor şartlar altında ezeli rekabeti sürdürmek durumunda kaldıklarını ifade eden siyah-beyazlı idareciler, “Artık bizim de evimiz var. Beşiktaş, rakipleri gibi maçlarında ev sahibi avantajını kullanabilecek, yine rakipleriyle benzer oranda, hatta belki de daha fazla stat geliri elde edecek. Çok zor günlerden geçip bugünlere geldik, rekabeti devam ettirdik. Şimdi hem ekonomik anlamda hem de sportif anlamda şartlarımız eşit. Beşiktaş bu rekabette öne geçebilmenin en önemli adımını bu statla atmış oldu” şeklinde konuştular. VATAN
Yorumlar (1)
Yalnizkartal 5 yıl önce
Biz bu günleri bekledik. Artik lider takim olma sirasi Bjk dadir. Bu sene sampiyon olup en az 3-4 sene bu liderligi korumaliyiz. Tabiki iyi turansferlerle ve uyum icinde Bjk ya yakisir futbolcular alarak. 47 senelik bir Bjk li olarak gurur duyacagimiz ve basimizin dik gezecegi günleri bana ve tüm Bjk lilara yasatmalisiniz