İşte Özen'in Yeni Adresi

Süpriz bir kararla Beşiktaş'tan ayrılan Önder Özen kararını verdi.

İşte Özen'in Yeni Adresi

Önder Özen yorumculuğa dönüyor.

Beşiktaş'tan süpriz bir karar ile ayrılan Önder Özen yeni dönemde NTV Spor ve Trt Spor'da yorumculuk yapacak.

 

Kaynak : 3PUAN

YORUM EKLE
YORUMLAR
erhan
erhan - 4 yıl Önce

başka bir yol olmaz ...

bekir
bekir - 4 yıl Önce

Franco'yu, Atiba'yı ve Demba Ba'yı yönetime önerip aldıran adam; Lanzini ve Hakim Ziyech'i de önermişti ama olmadı (Ziyech 3,5 milyona Twente'ye gitti ve yazık oldu). Hiç boş atmadı. Kendisinin onaylamadığı şekilde alınıp da iş yapmayanlar için de dışarıya kapalı ama kulüp içinde muhalefet etti. Bir sistem kurdu, içinde yerli-yabancı pilot takımlar da vardı, Ümraniye'ye performans merkezi kurmak da (inşallah yanlış duymuşumdur, eğer doğruysa bu gayet doğru hamlelerin fişini çekiyorlarmış). Medyaya karşı en sağlam duran Beşiktaş profesyonel futbol yöneticisi olarak da hatırlanacaktır elbet (ilk koordinatör olabilir, fakat bunun içine TD'ler ve diğer teknik ekip sorumluları da dahildir). Hele "Beşiktaş'ın kuruşu için uğraşmak" sözünü hafızalara kazıyarak uyguladı ki, bence tek başına takdire şayandır. Kısacası, teşekkürler Önder Hocam. Yolun her daim açık olsun. Sen artık bizden birisin.

bekir
bekir - 4 yıl Önce

Bu arada: Franco için 2,4 milyon avro sözleşme bedeli ödenirken "malum" medya her türlü uğraşıp Özen'in açığını yakalamaya çalıştı durdu. Yok 6 ay önce milyondan bile azmış ama fiyatı yapay yükselmiş, yok ağır adammış vs. Özellikle geçtiğimiz sezon sonu ve bu sezonki Avrupa maçları gösterdi ki, Franco defansta çok soğukkanlı bir stoper olarak sigortadan farksız. Üstüne üstlük oynamadığı dönemde Kolombiya milli takım heyeti serzenişte bulundu: oynatmayacaksınız niye aldınız, biz adamı Dünya Kupasında düşünüyoruz diye. Vizyon budur beyler. Ne 6,5 milyona alınıp bir yıl sonra şutlanan Chedjou'dur, ne de ismi yaldızlı diye transfer edilip arkasına teneke bağlanarak gönderilmeye çalışılan Malouda'dır.

maf
maf - 4 yıl Önce

Kör ölür badem gözlü olur,kel ölür sırma saçlı olur diye boşuna dememişler. Adam göt-revinin başındayken herkes saldırıyordu Gönderin bu fenerliyi diye. Şimdi herkes yok şöyle iyiyidi böyle iyiydi diye söylenmeye başladı.Azcık tutarlı olun len.

SIRADAKİ HABER