İşte Negredo'nun ayrılışıyla alakalı detaylar

Beşiktaş, 33 yaşındaki İspanyol forveti Alvaro Negredo'nun sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti. Beşiktaş, Alvaro Negredo'nun Al Nasr'a transferinden 1 milyon Euro bonservis bedeli elde edecek.

GÜNDEM 17.09.2018, 13:01 18.09.2018, 09:51
1463

Beşiktaş, 33 yaşındaki İspanyol forveti Alvaro Negredo'nun sözleşmesini karşılıklı olarak feshetti. Beşiktaş, Alvaro Negredo'nun Al Nasr'a transferinden 1 milyon Euro bonservis bedeli elde edecek. Negredo'nun ayrılışı ile ilgili detayları A Spor Beşiktaş muhabiri Hakan Gündoğar aktardı. (Video)

Yorumlar (2)
Barbaros 2 yıl önce
en verimli hazır forvetimizdi. bu şekilde gitmesi yakışık kaçmadı. linz maçında ipten almıştı. erzurumda galibiyette payı vardı, antalyaya gol atmıştı derken adam haksız bir şekilde gitti. bu yıl ciddi verim alınacak ve bunun sinyallerini veren bir oyuncuydu hem karakteriyle hem de sahada ki mücadelesiyle ve malatya maçında da babele yoktan var ederek asisti de kalite doluydu.. yolu açık olsun.. Larin en muhtemel 11 oyuncusu gibi duruyor. Love biraz daha ciddiye binecek. Pektemek şans vermiyorum. Saygılar.
İSmail ELMALI 2 yıl önce
Fizik+Teknik+Son Vuruş+Hız+Dayanıklılık bunların hepsi bir santrforda olmalı. Larin de fizik var, son vuruş kabiliyeti geliştirilmeli, teknik ve özellikle golü koklamak geçen sene birkaç maçta iyi idi ama bu seneki maçlarda acemice. Love fizik olarak yetersiz. Fizik yetersiz olunca ki yaşında etkisi ile diğer melaikeler ne yazık ki vasatlaşıyor. Sanki Beşiktaş ın seviyesi için artık yetersiz. En önemlisi de futbol oynama sevgisi - aşkı bitmiş gibi. Bezgin bekir gibi sahada dolanıyor. Mustafa Pektemek ise fizik, teknik, son vuruş, hız olarak bu santrforlara göre ön planda. Ama dayanıklılık konusunda ne yazık ki sınıfta kalıyor. Sakatlık problemi var. Mustafa Pektemek için diğer taraftan çıkış yapmaz ise ! Beşiktaşta son zamanları. Kısaca artık top gerçekten bu üç forvette. Güzel bir atasözü der ki ! iki yarımdan bir tam olmaz.