İşte Beşiktaş'ın şampiyonluk formülü

F.Bahçe ile aralarındaki 1 puanlık farkın kritik önemine değinen teknik direktör Güneş, futbolcularına, “Her şey bizim elimizde. Kendi maçlarımıza odaklanırsak şampiyonluk bizim” dedi.

GÜNDEM 18.03.2016, 10:32 18.03.2016, 10:33
1984

 Lider Beşiktaş’ın F.Bahçe ile girdiği şampiyonluk yarışındaki parolası belli: 9 maçta 27 puan...  Süper Lig’de topladığı 60 puanla ezeli rakibinin 1 puan önünde zirvede bulunan Kartal bu avantajı kullanıp, kalan 9 haftada 27 puanla şampiyonluk hesapları yapıyor.

‘SİZ KİMSEYE BAKMAYIN’

2-0 kazanılan Trabzon maçının ardından futbolcuları ile toplantı yapan Şenol Güneş, 9 maçlık kritik periyoda vurgu yaptı. Antalya karşılaşması ile başlayacak seride kayıp yaşamadan 27 puanı toplayarak şampiyon olmaları hedefini koyan Güneş oyuncularına, “Artık tek rakibimiz biziz. Diğerlerinin ne yapacağı bizi ilgilendirmiyor” dedi.
İlişkili Haber‘ARENA’YA KUPAYLA GİDELİM’

Şenol Güneş şöyle devam etti: Şampiyon olacaksak 9’da 9 yapmalıyız. Konsantrasyonumuz sadece bu olmalı. Camiamız ve taraftarımız arkamızda. Ben sizin bunu yapabileceğinizi biliyorum. Siz de potansiyelinizin farkındasınız. Maçlarımızı kazanıp Vodafone Arena’ya şampiyonluk kupasıyla gitmek, ulaşılmayacak bir hedef değil.”

Kaynak: Hürriyet

Yorumlar (1)
KARTALIMSIN SEN 5 yıl önce
Braga da koy takimi ... Sesin cikmiyo azize ve saz arkadaşları Mahmut Uslu ,İlhan Ekşioglu ve Onun yalakası Önder Bırtttttttttt.