İstanbul'a Mı Geliyor ?

İtalyan medyası yabancı oyuncu arayışlarını sürdüren Beşiktaş'la ilgili bomba bir iddia ortaya attı.

İstanbul'a Mı Geliyor ?

Mediaset'in haberine göre siyah beyazlılar, Milan'ı yıldızı Robinho'ya yıllık 3 milyon euro önerdi. Mediaset, Brezilya'dan gelen bir çok teklifi reddeden Robinho'nun salıya kadar bu teklifi kabul ederek Milan'dan ayrılacağını da iddia etti. Brezilyalı yıldız, Milan'a gelmeden önce de Beşiktaşla görüşmüş ancak bu transfer olmamıştı. 

Kaynak: ligtv.com.tr

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
bülent cankaan
bülent cankaan - 5 yıl Önce

Faydali olacagini düsünmüyorum. Isigi sönmüs isim. Adam on numara degil forvet veya arkasi. Bize klasik bir on no lazim oyun kuran tempo yapan

hakan
hakan - 5 yıl Önce

aranan kan..Milan real ve cityde tam 300 maç oynamak herbabayiğidin harcıdeğil.Ayrıca 2013 dahil olmak üzere brezilya milli takımında tamm92 maçı var.Demababayı kral yapar..Asist kralı da olur.yaşı dauygun.İnşallah..

metin
metin - 5 yıl Önce

çalımlarıyla tribünleri coşturur..Müthiş tecrübesi ile de takıma çok şey katar .Dungannın adamıydı.Dunga onu tekrar millitakıma da alacakmış.

servet koca
servet koca - 5 yıl Önce

kovarezma kadar sönük bir transfer olmaz ama yinede çok faydalı olacağını sanmıyorum

ÇaRŞI Aleme KaRŞı
ÇaRŞI Aleme KaRŞı - 5 yıl Önce

full yalan haber karaktersizler milleti burda kandırıyosunuz

kurmaykartal
kurmaykartal - 5 yıl Önce

robinhoyu en iyi olduğu zamanda bile beğenmedim..hele şimdi gelirse hiçbir icraatı olmaz takımda..boşa harcanan para olur..ayrıca bizim buna verecek madem bu kadar paramız var hem lanziniyi hem de sağ bek olayını hallediyoruz..yalan haber olduğu burdan belli zaten..

Nedim
Nedim - 5 yıl Önce

Orman robinhonun ancak ayakkabilarini getirebilir!