İstanbul Valiliği, Vodafone Arena için açıklama yaptı

İstanbul Valiliği'nden Vodafone Arena hakkında açıklama geldi. Dolmabahçe caddesi trafiğe kapatılacak.

GÜNDEM 08.04.2016, 15:59 08.04.2016, 16:03
6598

 İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre kentte düzenlenecek olan maçlarla ilgili stadyum çevrelerinde ek önlemler alındı.

İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklama şu şekilde:

"İlimizde faaliyet gösteren spor kulüplerinin müsabakalarını gerçekleştirdikleri stadyumlarda alınan ek tedbirler çerçevesinde; Recep Tayyip ERDOĞAN, Vodafone Arena ve Başakşehir Fatih TERİM Stadyumlarında gerçekleştirilecek Spor Toto Süper Ligi müsabakalarında, müsabaka günleri tedbir saati ile müsabaka bitiminden bir saat sonrasına kadar trafiğe kapatılacak olan yollar ve alternatif güzergâhlar aşağıda belirtilmiştir.

Vodafone Arena Stadyumu;

"Dolmabahçe Caddesi Akaretler Kavşağından Kadırgalar alt ışıklara kadar trafiğe kapatılacak, trafik akımı Akaretler Kavşağından Dolmabahçe istikametine verilmeyerek Süleyman Seba Caddesinden Bayıldım Caddesi stadyum arkasına yönlendirilecektir.

"Kadırgalar Caddesi Bayıldım Caddesine kadar trafiğe kapatılacak, Kadırgalar Caddesi girişine Meclisi Mebusan Caddesinden gelen trafik akımı stadyum arkasına verilmeyerek Beşiktaş istikametine yönlendirilecektir.

Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu;

"Tepebaşı Caddesi trafiğe kapatılacak, trafik akımı Tarlabaşı Caddesinden Unkapanı istikametine yönlendirilecektir.

"Refik Saydam Caddesinden Tepebaşına gelen trafik akımı Tepebaşı Caddesine gönderilmeyerek Taksim istikametine yönlendirilecektir.

"Neva Sokak trafiğe kapatılacak, trafik akımı stadyum istikametine verilmeyerek Dolapdere ve Piyalepaşa istikametine yönlendirilecektir.
Yorumlar (0)