İstanbul trafiği, Beşiktaş'ın para kasası

Beşiktaş Yönetimi, Vodafone Arena’nın çatı ile tribünler arasındaki kısmını led ekranlarla kaplayacak ve buraya reklam alacak.

GÜNDEM 12.03.2016, 03:36 12.03.2016, 03:38
2075

 Türkiye’nin en pahalı reklam bilboardına sahip olacağı belirtilen siyah-beyazlılar, reklam tarifesini henüz belirlemedi. Ancak İstanbul trafiğinin yoğunluğuna göre kazanacağı para daha da artacak.

Çünkü yönetim, trafiğin durduğu saatlerde geçilecek reklamlardan daha fazla para kazanmayı hedefliyor. Siyah-beyazlıların bu projeden en az 30 milyon dolar gelir beklediği ortaya çıktı.
Yorumlar (11)
Adalıcı arkadaşlar 5 yıl önce
hadi başkanımıza küfür yazmak için size bir neden daha...
Bulent 5 yıl önce
Cok guzel.
KARTALIMSIN SEN 5 yıl önce
Gayet mantıklı, saha içinde reklam panosu olur da saha dışında neden olmasın? 7 24 açıkta türkiyenin en önemli ve turistik bölgesinde. Bunlara artı bir şey daha eklememiz gerekirse oda localarla tribunu ayıran o yerlere reklam panoları led panolar da yapılabilir ki galiba yapılacak diye biliyorum yani taşı toprağı sponsor olacak bravo syn FİKRET ORMAN.
Ercan 5 yıl önce
Orman istifa.
EN BÜYÜK AŞK BEŞİKTAŞ 5 yıl önce
Bu stat gerçekten Beşiktaş'a çok iyi gelecek... Çatıya yerleştirilen güneş panellerinden kendi enerjisini de üretecek. Maç olmadığında bile 7 gün boğaz manzaralı kafeteryası, restoranı, Türkiye'nin en büyük Kartal Yuvası, düğün, nişan, konferans, seminer ve konser organizasyonları..
FORZA BEŞİKTAŞ 5 yıl önce
Bravo Başkan . Yakında stadın yanından geçendeyse para alacaz.böyle devam bedavaya köfte dönemi bitti..
Dan Bilzerian 5 yıl önce
Aminoglu
atasoyk 5 yıl önce
aziz olsa orada bilinçli trafik yaratır febe ye para kazandırırdı... :)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın