İSKOÇYA'DAN KARTAL'A DESTEK

İskoçya Ligi'nin en köklü ekiplerinden Celtic'te, taraftarlar yaptıkları yorumlarla Dinamo Kiev maçında skandal bir yönetim sergileyen İskoç hakem Craig Thompson'ı yerden yere vurdu.

GÜNDEM 07.12.2016, 16:43 07.12.2016, 16:48 kartalbakışı.com
13692
Beşiktaş'ın Dinamo Kiev'e 6-0 yenildiği maçta verdiği penaltı ve kırmızı kartla temsilcimizin oyundan kopmasına yol açan Thompson, Celtic taraftarlarının da tepkisini çekti.

Celtic forumlarında Thompson hakkındaki düşüncelerini dile getiren taraftarların yorumları arasında en dikkat çekenlerinden birisi ise, "Beşiktaş taraftarları, Celtic taraftarlarının Craig Thompson'dan neden nefret ettiğinin farkına varmıştır. Ne berbat bir hakem" şeklindeki yorum oldu.

Bir taraftar ise Thompson'un verdiği penaltı ve Beck'e gösterdiği kırmızı kartı, "Hayatımda gördüğüm en kötü karar" şeklinde yorumladı.

Celticli bir taraftar da, "Thompson'a bir daha maç verilmemeli" diyerek İskoç hakemi eleştirirken, bir taraftar ise işi daha da ileri boyuta taşıdı ve "UEFA'nın suçlanması gerekiyor. Halen İskoç ve Fransız hakemlere görev vermeleri bir skandal. FIFA bile geçen Dünya Kupası'nda görev vermedi" ifadesini kullandı.

Yeşil-beyazlı bir taraftar da Thompson'ın emekli olması gerektiğini vurgularken, bir taraftar ise, "Her sezon bu palyaçoya katlanmak zorunda olmamız bir skandal" dedi.

KAYNAK: AJANSSPOR 
Yorumlar (1)
necsoy 4 yıl önce
Hakem 5. derece suçlu...orta sahamız bir aydır yokları oynuyor..Ozi-Q7 her maç toplamda 20 pas hatası-kayıp yaparsa nasıl atak yapacak bu takım...?? orta sahanın direnci çok düşük..önde baskı yapan bütün rakiplere zorlanıyoruz..(bkz sırayla Konya,GS,CL maçları,Gençler,FB vs)..dün yenilen 4 gol Tosiç,Q7 ve Ozi(2) nin hatalarıyla geldi..eğer bu sıkıntı çözülmezse durum dah kötüye gider..Hakeme,kaleciye vs yüklenirsek kolaycılık yapmış oluruz..dün Oğuzhan bile maçtan sonra itiraf etti.."biz önce kendimize bakmalıyız" diye..