'İşine son verildi'

Beşiktaş'ın yapımı devam eden Vodafone Arena inşaatında çalışan bir işçinin işine sosyal medyada yaptığı bir paylaşım nedeniyle son verildi.

GÜNDEM 20.02.2016, 14:48 20.02.2016, 14:53
6845
 


Geçtiğimiz haftalarda Vodafone Arena'nın koltuklarını yapan firmada çalışan Miray Çınar isimli çalışanın sosyal medyada yaptığı bir alaycı paylaşım nedeniyle işine son verilmişti. Yaşanan bu olayın ardından bugün bir işçinin daha işine son verildi.
 
'Sen yürü şan Fenerbahçe'm bu stat bu sene de bitmez' yazınca...
 
Serkan Yıldız adlı işçi sosyal medya hesabından Vodafone Arena'da çalışan bir vincin fotoğrafıyla birlikte ''Ne yağmur, ne çamur, ne soğuk hiçbir şey engel değiş içimizdeki çalışma şevkine... Sen yürü şanlı Fenerbahçe'm bu stat bu senede zaten bitmez :)' yazarak bir paylaşımda bulunca siyah beyazlı taraftarlar ayağa kalktı. 
 
Akar açıkladı: 'İşine son verildi'
 
Sosyal medyada söz konusu işçiye tepkiler devam ederken Beşiktaş'ın İletişim Sorumlusu Rıdvan Akar bir açıklama yaptı. Akar, Twitter hesabından 'Sevgili Beşiktaşlılar, stat yönetimi Serkan Yıldız'ın görevine son vermiştir.' duyurusunu yaptı.
 
KAYNAK:MİLLİYET
Yorumlar (3)
Hakan 5 yıl önce
Yahu bu adamlara işe başlamadan sözleşmelerine iki madde ekleyemiyolar mı. Yapsınlar sonra böyle şaklabanlıklar da görelim.
burak 5 yıl önce
emek hırsızları.
AFYONLU DEV KARTAL 5 yıl önce
sizi bizyürüteceğiz fbli operatör sana kim verdi opertörlük belgesini bende operatörüm operatörlük serilik ve beyinle alakalıdır futbolsa beyin güç ve ciğerle alakalıdır senin fb nde nedense yıllardır hep hakemlerle yürüyor olmaz kardeşim artık sizin experatör durdu bundan sonrada şanlı BEŞİKTAŞIMINKİ konuşacak atın bu adamı işten buda van pörsügibi beceriksiz birisi sanırım kazayım derken herşeyi yıkar yumar çık o güzel sıtatımızdan senin gibilere zaten yaramaz o stat operatör parçası seni