İngilizler Dorukhan ve Liverpool diyor!

Beşiktaş'taki başarılı performansının A Milli Takım'da da sürdüren ve Türkiye'nin Fransa'yı yendiği maçta ortaya koyduğu performansla beğeni toplayan Dorukhan Toköz için yurtdışı transfer haberleri artarak devam ediyor.

GÜNDEM 17.06.2019, 20:21 20.06.2019, 08:48 kartalbakışı.com
1771

Beşiktaş'taki başarılı performansının A Milli Takım'da da sürdüren ve Türkiye'nin Fransa'yı 2-0 yendiği maçta sergilediği performansla dikkatleri üzerine çeken Dorukhan Toköz için transfer iddiaları dinmek bilmiyor.

Beşiktaş Yönetimi'nin 15 milyon euro bonservis bedeli belirlediği Dorukhan Toköz için İngiliz The Sun Gazetesi'nden Richard Forrester bugün kaleme aldığı haberinde Liverpool'un Dorukhan'ı transfer listesine dahil ettiğini duyurdu.

Dorukhan'ın Türkiye'nin Fransa'yı 2-0 yendiği maça Paul Pogba karşısında gösterdiği etkileyici performansla dikkatler üzerine çektiğinin altının çizildi haberde, "Klopp, Dorukhan'ı Liverpool için yeterli buldu. Liverpool, önümüzdeki sezon şampiyonluk için Manchester City ile rekabet ederken Dorukhan da orta sahadaki forma mücadelesine rekabet katacak" ifadeleri kullanıldı.

Sporx

Yorumlar (0)