İngiliz devi Chelsea ile anlaşma sağladı

Beşiktaş önümüzdeki sezon öncesi müthiş bir hamle yaptı, dünya devi ile prensip anlaşması sağladı.

GÜNDEM 09.04.2015, 17:25
2037
İngiliz devi Chelsea ile anlaşma sağladı

Beşiktaş, yeni sezonda maçlarını oynamayı planladığı Vodafone Arena'da tarihi bir açılış töreni düzenlemeyi planlıyor.

Bir süredir dünyanın önde gelen kulüpleri ile görüşme halinde olan Fikret Orman ve ekibi, İngiliz devi Chelsea ile anlaşma sağladı.

Demba Ba transferi ve sonrasında kurulan sağlam ilişkilerin ardından Chelsea ile çeşitli transferler için de görüş alışverişinde bulunan Beşiktaş Yönetimi, stat açılışı konusunda prensip anlaşması sağladı.

İngilizler'i tarihi tören için Türkiye'ye davet eden yönetim kurulu, olumlu yanıt aldı. Stadın açılış tarihinin belirlenmesinin ardından Jose Mourinho önderliğindeki Maviler'in İstanbul'a geliş proramı da netleşecek.

Soma için buluşmuşlardı

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıl Soma'da yaşanan maden faciası sonrası Beşiktaş, Fenerbahçe ve Chelsea'nin katılımıyla yardım turnuvası düzenlenmiş ve organizasyonun geliri, maden faciasında yaşamını yitiren işçilerin ailelerine bağışlanmıştı.

Beşiktaş yönetiminin, Chelsea hamlesiyle sınırlı kalmayacağı ve Dolmabahçe'de yıllar boyunca unutulmayacak bir tören gerçekleştirmek için taraftarına birçok sürpriz yapacağı kaydedildi.

Yorumlar (2)
mustafa 6 yıl önce
Bu yönetim seneyede mi var sictik bilicde varsa açılışa gitme yolum yok. Adamlar hala bu sezonu unutturma çabası için deler su haberler sezon sonu haberleri nasıl çalışıyorlar hayret.
marco 6 yıl önce
@mustafa evet bu şekilde seneyede devam ediyoruz umarım senin gibiler takımdan iyice soğurda beşiktaşımızın yakasından düşer. ulan kendinize hayrınız yok yönetime sallamak için elinizden geleni yapıyorsuunz.