İlk kez! Üçü bir arada

Beşiktaş'ın peşinde koştuğu Bursaspor'un yıldızı Ozan Tufan, akşam Profesyonel Futbolcular Derneği'nin düzenlediği ödül gecesinde siyah beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman ve teknik direktör Şenol Güneş'le bir araya geldi.

İlk kez! Üçü bir arada

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Ozan Tufan'ı arayıp görüştünüz mü sorusuna; "Hayır ben hiçbir futbolcuya böyle bir teklifte bulunmadım. Bunu ben değil yetkili merci ve yönetim kurulu üyelerimiz yapar. Ne ben Ozan'ı aradım ne Ozan beni aradı. Zaten Ozan bu konuda ne beni ne de babasını dinler" 

Ozan da bunu doğrulayarak, "Şenol Hocam ne söylüyorsa doğrudur" dedi. 

Güneş, Ozan Tufan'ı takımınızda görmek istiyor musunuz sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Bir Teknik direktör Ozan'ı takımında görmeyi elbet ister, o beraber çalıştığım bir oyuncu... Ben Arda'yı da Messi'yi de takımımda görmek isterim."

YORUM EKLE
YORUMLAR
hoyratkartal
hoyratkartal - 4 yıl Önce

bu nasıl futbolcu. kilodan memeleri çıkmış. keşke bu adamı almazsak

baris
baris - 4 yıl Önce

sirf got gobek boyle topcumu olur..

Acar
Acar - 4 yıl Önce

Uyduruk bir organizasyon.Bizimkiler ailecek oradalar Ozan'la poz verme yarışındalar.Sayın Çebi kadraja girme savaşında Sayın Orman muzaffer orduhuh komutanı gibi gönençli,Sayın Güneş sınıfa nizam veren öğretmen edasında, Albayrak iyi polis rolü kapma peşinde.Ama rolü kaptınız tebrikler.

İLGİNÇ
İLGİNÇ - 4 yıl Önce

FİKRET ORMAN OZANDAN DAHA FİT DURUYOR.

Semih
Semih - 4 yıl Önce

Tabi fit durur. Adam hc birseyi tasa etmiyor. Devamli Yatlarda Tatilde. Sizin gibi zor sartlarda issiz parasiz sehirde surunmuyorki o!

BJK
BJK - 4 yıl Önce

Almayin arkadas gökhan inler gibi tecrübe varken ne gerek var 7 8 9 milyon euro vericeksin. Zaten hutchinson var tecrube yanina gokhan inler ve genc veli ve tolgay, yap iki tecrube iki genc yetiskin kafan rahat olsun. Ozan yetenek evet ama tecrube sifir. Bizi sampiyonluga goturemez gokhan inler hem yurt disi hemde kisa surede yurt icine yetenegiyle tecrubesiyle seni iliriye tasir, yasinin verdigi olgunlukla tam ihtiyacimiz olan oyuncu.