İlk kez! Üçü bir arada

Beşiktaş'ın peşinde koştuğu Bursaspor'un yıldızı Ozan Tufan, akşam Profesyonel Futbolcular Derneği'nin düzenlediği ödül gecesinde siyah beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman ve teknik direktör Şenol Güneş'le bir araya geldi.

GÜNDEM 10.08.2015, 21:05
1754
İlk kez! Üçü bir arada

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Ozan Tufan'ı arayıp görüştünüz mü sorusuna; "Hayır ben hiçbir futbolcuya böyle bir teklifte bulunmadım. Bunu ben değil yetkili merci ve yönetim kurulu üyelerimiz yapar. Ne ben Ozan'ı aradım ne Ozan beni aradı. Zaten Ozan bu konuda ne beni ne de babasını dinler" 

Ozan da bunu doğrulayarak, "Şenol Hocam ne söylüyorsa doğrudur" dedi. 

Güneş, Ozan Tufan'ı takımınızda görmek istiyor musunuz sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Bir Teknik direktör Ozan'ı takımında görmeyi elbet ister, o beraber çalıştığım bir oyuncu... Ben Arda'yı da Messi'yi de takımımda görmek isterim."

Yorumlar (6)
hoyratkartal 5 yıl önce
bu nasıl futbolcu. kilodan memeleri çıkmış. keşke bu adamı almazsak
baris 5 yıl önce
sirf got gobek boyle topcumu olur..
Acar 5 yıl önce
Uyduruk bir organizasyon.Bizimkiler ailecek oradalar Ozan'la poz verme yarışındalar.Sayın Çebi kadraja girme savaşında Sayın Orman muzaffer orduhuh komutanı gibi gönençli,Sayın Güneş sınıfa nizam veren öğretmen edasında, Albayrak iyi polis rolü kapma peşinde.Ama rolü kaptınız tebrikler.
İLGİNÇ 5 yıl önce
FİKRET ORMAN OZANDAN DAHA FİT DURUYOR.
Semih 5 yıl önce
Tabi fit durur. Adam hc birseyi tasa etmiyor. Devamli Yatlarda Tatilde. Sizin gibi zor sartlarda issiz parasiz sehirde surunmuyorki o!
BJK 5 yıl önce
Almayin arkadas gökhan inler gibi tecrübe varken ne gerek var 7 8 9 milyon euro vericeksin. Zaten hutchinson var tecrube yanina gokhan inler ve genc veli ve tolgay, yap iki tecrube iki genc yetiskin kafan rahat olsun. Ozan yetenek evet ama tecrube sifir. Bizi sampiyonluga goturemez gokhan inler hem yurt disi hemde kisa surede yurt icine yetenegiyle tecrubesiyle seni iliriye tasir, yasinin verdigi olgunlukla tam ihtiyacimiz olan oyuncu.