İkisi de yabancı olacak

Devre arası transfer döneminde kadroya mutlaka kaleci takviyesi yapmak isteyen Beşiktaş'ta başkan Fikret Orman ve teknik direktör Şenol Güneş bir araya geldi.

GÜNDEM 07.01.2016, 13:43 07.01.2016, 13:45

 Yoğun bir şekilde kaleci arayışlarını sürdüren Beşiktaş'ta sıcak saatler yaşanıyor. Transfer döneminin en önemli buluşması bu sabah takımın kamp yaptığı Antalya Belet'te yaşandı. 

Siyah-Beyazlılar'da transferdeki katedilen mesafe ve bundan sonraki yol haritası yavaş yavaş belli oluyor. Takımın Antalya'da kamp yaptığı otelde biraraya gelen başkan Fikret Orman ve teknik direktör Şenol Güneş, başta kaleci konusu olmak üzere transfer meselesini masaya yatırdı. 

İkilinin gerçekleştirilen toplantı ile transferdeki yol haritasına son noktayı koyması bekleniyor. 

İkisi de yabancı olacak

Bilindiği üzere ilk yarının son haftalarında Tolga Zengin'in üst üste yaptığı hatalar sonrası kaleci transferi gündeme gelmiş, ayrıca teknik direktör Şenol Güneş'in de bir savunmacı talebi olmuştu.

Silah-Beyazlılar'ın 1 kaleci, 1 de savunmacıyı kadrosuna dahil ederek ara transferi noktalayacağı öngörülüyor. İki transferin de yabancı olması bekleniyor.FANATİK
Loading...
Yorumlar (7)
Haluk 4 yıl önce
Orman iyi oyuncu alamaz.
phylo 4 yıl önce
ha sen şidi oğuzhan töre tolgay atiba gomez demba rodolfo sosa kerim cenk kötü futbolcular diyorsun! aklını sapını sikeyim ben senin beyinsiz demirören yalakası yavşakkkk!
özkan 4 yıl önce
mario gomez, töre, tolgay, beck qerasma kötümü haluık?
Yamakasi 4 yıl önce
Ospina ve Mexes, mükemmel tercihler olur, Mexes kulübünden gitmek istiyor, kulübü de bırakmak istiyor, umarız görüşüyorlardır, yoksa Douglas-Zapata-Papy gibi ağır oyunculara ihtiyacımız yok.
Haluk 4 yıl önce
Lan phylo, satilmis oglani,eziksporlu fikretci seni.hayatinda maca gittinmi sen ha,dangalak. Para vereyimde ac karnini doyur!
BJK 4 yıl önce
Gayet olumlu transferler yapılacaktır güvenimiz tam. Yapılanlar yapılacakların teminatıdır.
Muttalip 4 yıl önce
Ospina ve mexes Süper olur ospina.ospina.ospina