İhaleyi Bilic'e yıkmak yanlış olur

Rıdvan Dilmen, NTVSpor'da yayınlanan %100 Futbol programında Beşiktaş-Torku Konyaspor maçını değerlendirdi.

GÜNDEM 19.05.2015, 00:29
İhaleyi Bilic'e yıkmak yanlış olur

NTVSpor'da yayınlanan %100 Futbol programında Beşiktaş'ın Torku Konyaspor'a 1-0 yenilmesinin ardından değerlendirmede bulunan  Rıdvan Dilmen, "3 haftada lider takım puanlar kaybedip 3. sıraya düşüyorsa takımda ciddi sıkıntılar var demektir. Beşiktaş geçen sene bu haftaya göre 8 puan fazla almış olmasına rağmen şampiyonluk şansı matematiksel olarak kalmadı. Beşiktaş'ın önemli oyuncularının 1 buçuk aydır büyük bir düşüşü var. Demba Ba, Mart ayının ortasından sonra kayboldu" dedi.

İhaleyi Bilic'e yıkmak yanlış olur

Rıdvan Dilmen ayrıca "Fikret Orman'ın heyecanlı konuşmaları söylemde kaldı, gerçekleşmedi. Mustafa Denizli, kariyerinde kornerden 18 tane gol atmış. Beşiktaş'ın son 20 yılda 3 şampiyonluğu var. İstatistik olarak baktığınız zaman bütün ihaleyi Bilic'e yıkmak yanlış olur. Bilic, havlu atmış antrenör gibi rotasyon yaptı. Beşiktaş, "ben şampiyon olamam" gibi oynadı." dedi.

Yorumlar (3)
musti 5 yıl önce
Rıdvan sesini çıkama ihaleyi sana yikariz sus otur.
eses eses 5 yıl önce
ihale taraftarin niye cok destekliyorsunuz diye
FATİH A 5 yıl önce
dostlarım, arkadaşlarım, kardeşlerim. bize düşen tek bir şey var. hiç birimiz değil lig tv, internet paketini bile almamalıyız. bırakalım şampiyon yaptıklarından kazansınlar paralarını, şampiyonluğu hak edip te alamayanlardan değil. stat yapılsa da, dünyanın en iyi oyuncularını da alsa bu takım almayalım lig tv. emin olunuz ki ben öyle yapacağım. benden çaldıkları şampiyonlukları bir, iki, üç sezon değil, 5 sezon üst üste verene kadar almayacağım. YETEEEER. ARTIK HER SENE AYNI ŞEYLERİ YAŞAMAKTAN BIKTIM USANDIM. ŞAMPİYONLUKLARIMI ÇALAN HIRSIZLARA VEREBİLECEĞİM TEK CEZA DA BU.