İbrahim Üzülmez'e Büyük Şok

Beşiktaş’ın eski kaptanı İbrahim Üzülmez’in evine giren hırsızlar, ziynet eşyalarıyla beraber, 2009’daki şampiyonluk ertesi aldığı jipini çalarak kayıplara karıştılar.. (Sözcü)

GÜNDEM 30.10.2014, 20:18
1874
İbrahim Üzülmez'e Büyük Şok

Beşiktaş’ın eski kaptanı İbrahim Üzülmez’in evine giren hırsızlar, ziynet eşyalarıyla beraber, 2009’daki şampiyonluk ertesi aldığı jipini çalarak kayıplara karıştılar..

Beşiktaş Futbol Takımı’nın eski oyuncularından ve kaptanlarından biri olan İbrahim Üzülmez, bugunlerde hırsızlık şoku yaşıyor. İbrahim Üzülmez, Anadolu Ajansı AA muhabirine yapmış olduğu haberinde , Çekmeköy’de mevcut bulunan Gardenya Evleri sitesindeki evine hırsız girdiğini iddaa ederek , bazı ziynet eşyaları ile 2009 yılındaki şampiyonluk ertesi aldığı jipinin çalındığını belirtti .

Özellikle jipinin kendisi için çok büyük ehemmiyet taşıdığını aktaran Üzülmez, “Aracımı, Beşiktaş’la 2008-2009 sezonunda şampiyon olduktan akabinde almıştım. Benim için manevi değeri çok fazla yüksekti. O şampiyonluğun yadigarıydı, evladım gibiydi. Bu açıdan bunun yanı sıra çok büyük bir üzüntü duyuyorum” ifadelerini kullandı.

Üzülmez, hırsızlık olayıyla ilgili güven soruşturmasının sürdüğünü aktardı. ( Anadolu Ajansı AA )

Balyozlu soyguncular sonunda yakalandıİbrahim Üzülmez’e hırsızlık şoku

Yorumlar (1)
umut can cabadan 6 yıl önce
oç ları