Hollanda'da Dev Buluşma! Ryan Babel...

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta Ryan Babel operasyonu başladı!

Hollanda'da Dev Buluşma! Ryan Babel...

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ta Ryan Babel operasyonu başladı! 

Daha önce Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic'in de transferine onay verdiği Babel için Şenol Güneş'in de "olur" raporunu alarak harekete geçen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Dış İlişkiler Sorumlusu Erdal Torunoğulları, ilk resmi teması yaptı.

Ryan Babel'in menajeri ile Hollanda'da da bir araya gelen Orman ve Torunoğulları, "Bonservis sorununu hallet, transferi tamamlayalım" şeklinde net bir ifade kullandı. Kasımpaşa'dan geçmişe dönük alacaklarını tahsil edemeyen ve bu sebeple de bonservis kolaylığı talep eden Ryan Babel, menajerine kesin bir talimat vererek konuyu en kısa süre içerisinde çözmesini istedi.

Kasımpaşa ile olan sözleşmesinde "4 milyon avroya serbest" kalır maddesi bulunan Ryan Babel için öncelikli olarak herhangi bir bedel ödemeden transferi gerçekleştirmeyi hedefleyen Beşiktaş, Hollandalı oyuncunun Kasımpaşa'dan alacaklı olmasını da avantaja çevirmek istiyor.

 

SPORX

YORUM EKLE
YORUMLAR
kartalizmir
kartalizmir - 4 yıl Önce

Millet hollanda dan huntelaar v.persie peşinde koşsun biz bu pazar eziği babel'lere kalalım

babel
babel - 4 yıl Önce

katkısı olur mu ? tabiki olur ama nokta transfer mi? hayır. bize demba ba - sosa tarzı transfer lazım ikiside geldiklerinde takımın seviyesini yükselttiler babel böyle bir etki yapmaz. alınabilir ama ortalama bir transfer olur

öhö
öhö - 4 yıl Önce

g.s 14 milyonluk yıldızlar alıyor. biz ise kasımpaşanın,g.s'yın ,fenerin döküntülerine yıldız gözüyle bakıyoz.gerçi onlarıda alamıyoz.tutturduk fedaaaaaaaaa. 5 yıldır renklileri yenememe rekoru kırıyoz.
,

sait
sait - 4 yıl Önce

Kardesim pazar ezigi demissin de anca bunu yapabilir durumdayiz. Ben bunu bile alabileceklerinden emin degilim.

kan
kan - 4 yıl Önce

gsnin alıyor dediğiniz adamları gs almaıyor.Sadece basın aldığını idda ediyor..Saf olmayın .Babel olağanüstü yetenekli bir adam.Lverpooda senelerce boşuna oynamadı.Beşiktaşta kasımpaşada yaptıklarının yüzde 50 fazlasını da yapar en az..

Apos
Apos - 4 yıl Önce

Görüşmeye muhalefet eden arkadaşlar muhtemelen YD döneminde Guti,Fernandez,Simao,Almeida,Q7 alındığında mest olup "şımart bizi başkan" diyip mest olan ve beşiktaşın batmasına neden olanlardır diye düşünüyorum.Yazık,aynı yılda 4.lükten ders çıkarılmamış olması ne acı.

okan
okan - 4 yıl Önce

Dev buluşma falan değil. Kasımpaşadan bir oyuncu alıyoruz. Demekki diğer yazılanlar yalan. Babel i de ancak bonservis parası istemezse Kasımpaşa alabiliyoruz. Kaymaklı kadayıf arıyor yani yöneticiler, ben bu haberin doğru olduğunu ve Babelin borçları + bir iki genç oyuncu takasıyla biteceğini düşünüyorum. Sol açık bu yani.. diniprodan, napoliden falan oyuncu alamayız yani. Stoper de bir oyuncu olur o da franco ve milosh gibi acemi olacaktır. Verirler gazı bize... çok yetenekli diye. Franco gibi çok yavaş biri olmasa bari

Kartalbey
Kartalbey - 4 yıl Önce

taraftarı babele razı olan takımın konoplyankayı alma şansı zaten yok!!!