Hızlı Çözüm için Tercih Geçici Çim

Beşiktaşlı yönetici Umut Güner, Vodafone Arena'nın zemini için iki farklı çim yöntemi olduğunu ve kusursuzu aradıklarını söyledi.

 Vodafone Arena'da ana çatı iskeleti sorunsuz bir şekilde yerine oturtulurken gözler 15 Ocak'tan itibaren başlayacak olan zemin çalışmalarına çevrildi.

Beşiktaş'ın stattan sorumlu asbaşkanı Umut Güner, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

"Öncelikle drenaj tamamlanacak. Çimlendirme için de iki yöntem var. Daha hızlı çözüm olsun diye geçici çim serme sistemini değerlendiriyoruz. Nevzat Demir'deki sentetik çim takviyeli zemin daha uzun süre alıyor. Ancak ben her zaman söylüyorum; biraz geç olsun ama temiz ve kusursuz olsun. Çünkü böyle bir stada en iyisi yakışır."
Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2015, 12:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
karakartal
karakartal - 3 yıl Önce

herhalde yani yüzüldü yüzüldü sona geldi birkere yap adam gibi yap ne o geçici çim falan geç olsun adam gibi olsun

atacan
atacan @karakartal - 3 yıl Önce

Bana göre geçici olsun, en fazla 1 milyona malolur ama daha erken biteceği için belki de en az 2 maç fazladan yeni statta oynama şansımız olur. bu da hem hasılat hem de galibiyet olasılığının artması anlamında daha fazla getiri sağlar. Sezon bitince geçici çim sökülür, hibrit yapılır.

muallim
muallim - 3 yıl Önce

geç olsun güç olmasın mantığı hem doğru hem yanlış, takıma stad lazım, ikinci yarı rakiplerimiz 12 kişi oynacak, fenerasyonun da kuddusiler üzerinden devreye gireceğini düşünüyorum. Bu açıdan stad acil lazım. Takıma itici güç lazım.

Zuhtu
Zuhtu - 3 yıl Önce

Nasil stad bu yahu? Kafese benziyor! Cok da ufak diyorlar.

necsoy
necsoy @Zuhtu - 3 yıl Önce

zühtü...gören de seni 1 hafta Santiago Bernabéu Stadyumu diğer hafta da Giuseppe Meazza Stadyumu'nda seyrediyor sanır..yahu bütçe yok,seyirci yok,başarı yok...bu koşullar altında en iyisi bu...!!!!asgari ücretle Jeep alma hevesliler gibi kısıtlı bütçe ve lokasyona neredeyse Maracana isteyeceksiniz arkadaş..!!!akıl,izan diliyorum..

BAHÇIVAN
BAHÇIVAN - 3 yıl Önce

Geçici bir çözüm bulma fikri güzelde bu stad madem en iyi şekilde yapılıyor o zaman herşeyiyle mükemmel olmalı yapılan diğer stadların çim ömürlerini kalitesizliklerini hepimiz gördük varsın 1ay daha geç olsun ama temiz olsun Allah korusun o çimlerde yaşanacak bir sakatlık geri dönülmesi imkansız bir hal alabilir bu arada söylemeden edemiyeceğim EN BÜYÜK KARAKARTAL