Heyecandan ölüyorum!

Başkan Fikret Orman, Vodafone Arena’daki çalışmaların bir an önce tamamlanması için bütün gününü statta geçiriyor... Dün FANATİK’e şantiyeyi teftiş ettiği sırada açıklamada bulunan Orman, “Stadın heyecanından dolayı yemekten, içmekten, uykudan kesildim! Ölüyorum heyecandan!” dedi.

GÜNDEM 09.04.2016, 07:49 09.04.2016, 07:50
469

 Beşiktaş Camiası’nın yeni yuvası Vodafone Arena’nın 1 numaralı mimarı Başkan Fikret Orman, pazartesi günü kapılarını açacak 42 bin kişilik dev stadyumda bir aksaklık yaşanmaması için neredeyse tüm gününü statta geçiriyor... İstanbul’da olduğu süreç içerisinde sabah saat 06.00’da başladığı stat mesaisini her gece 02.00’de tamamlayan Başkan, dün özel inşaat kıyafetleriyle stattaki çalışmaları takip ederken FANATİK’e özel açıklamalarda bulundu. Orman, “Açılış yaklaştıkça her gün daha büyük heyecan basıyor... Stadın heyecanından dolayı yemekten, içmekten, uykudan kesildim! Ölüyorum heyecandan! Stadımızda en küçük aksilik olmaması için buradan ayrılmıyorum” ifadelerini kullandı.

‘Artık taviz yok’

Dev stadyumdaki güvenlik önlemlerinin en üst düzeyde olduğunu söyleyen Orman, “Her sene taraftar olayları sebebiyle TFF’ye 4-5 milyon TL ödüyoruz. Artık statta nefes alıp vermek bile kontrol altında olacak. Kulübüme en küçük zarar verici davranışta bulunan kişilerin kartlarını iptal edeceğiz. Bu konuda taviz yok” ifadelerini kullandı.

Protokol açılışı yarın

Vodafone Arena’daki protokol açılışı; Divan Kurulu Üyeleri ve Cumhurbaşkanı, Bakanlar    ve milletvekillerinin katılımıyla yarın gerçekleştirilecek. Yaklaşık 3 bin 500 kişinin yer alacağı etkinlikte temsili başlama vuruşunu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapacak.            
Yorumlar (3)
Nuri 5 yıl önce
Hersey kontrol altinda, hapishane mi burasi.taraftara gelin diye yalvarmasini biliyorsun.bu ne baski ve sikinti anlamadim.kendi reklamini iyi yaptin 4 senedir. Sen istifa etmeden gitmicez hicbir maca,bunu iyi bil.
darkeagle 5 yıl önce
yaw siz Beşiktaşlı falan değilsiniz. siz ancak İrlandalı olursunuz. ne demek takıma destek vermemek bu mu Beşiktaşlı ruhu lazım değil bu takıma senin gibiler eleştrini yapabilirsin ama takıma destek vermemek ve bunu marifet gibi söylemek ihanetten öteye gitmez.
Sttas 5 yıl önce
Tayyip fenerli arti kasimpasa li ve bisim stad acilisinda temsili baslama vurusu yaptirilacak. Temsili yalakalik baska bisey degil...