Herkes Onu Konuşuyor!

Yabancı stoper transferi gerçekleşmediği için kadroda tutulan Atınç Nukan, genç yaşına rağmen gösterdiği performans ile Beşiktaş'ın bu sezon önemli kazanımlarından biri olarak dikkat çekmeye başladı.

GÜNDEM 23.09.2014, 12:51
Herkes Onu Konuşuyor!

Beşiktaş'ın Bursaspor'u deplasmanda 1-0 mağlup ettiği karşılaşmanın uzatma dakikalarında görev yapan Atınç Nukan, galibiyette önemli rol oynadı.

89. dakikada Olcay'ın yerine oyuna giren 21 yaşındaki futbolcu, Bursaspor'un ataklarını yoğunlaştırdığı uzatma dakikalarında görevini başarıyla yerine getirdi. 1.96 boyundaki Atınç, uzun boyunun avantajını da kullanarak, ev sahibi takımının pozisyona girmesine izin vermedi..

2006 yılında 13 yaşındayken Küçükçekmecespor'dan Beşiktaş alt yapısına kazandırılan Atınç, 7 yıl boyunca siyah-beyazlı takımın alt yapısında gelişimini sürdürdü. Geçen sezon Dardenelspor'da kiralık olarak forma giyen genç oyuncu, sezon başında Beşiktaş'ın yurt dışı kampına katıldı. Bu dönemde yabancı stoper arayışında olan siyah-beyazlılarda, Atınç'ın yeniden kiralamasını gündeme gelmişti. Ancak yabancı stoper transferi gerçekleşmeyince Atınç kadroda kaldı. Ayrıca Beşiktaş'ın Soma Turnuva'sında Chelsea ve Fenerbahçe ile yaptığı maçlarda genç futbolcunun gösterdiği performans, takımda kalmasını adeta garantiledi.

Önumüzdeki haftalarda da forma şansı bulması beklenen Atınç gelişimini sürdürmesi halinde, Türk futboluna ve Beşiktaş'a uzun yıllar hizmet etmeye devam edecek.

(NTV Spor)

Loading...
Yorumlar (13)
recep 5 yıl önce
hocamıza çok teşekkür ediyorum.
geçen gün burada bir haberin altına yorumda bulunmuştum.
hocam umutu, uğuru ve atıncı kazanmalıyız. serdara da hiç değilse orta sahada da görev verebiliriz. lütfen küstürmeyelim demiştim. adeta beni duymuşcasına atınç en kritik dakikalarda dahil oldu oyuna.
ve gördük ki, hava toplarında ıskalamadı hiç. böyle uzun futbolccumuz var, neden kenarda oturturuz, koy takıma indirsin tüm topları kafasıyla..
hahadi bakalım atınç. göster kendini bundan sonra ki maçlardada.. tekraz sağolasınız hocam cesur davranmanızdan ötürü..
aslanavcisi 5 yıl önce
evet recep kardeş yorumunu hatırladım ve bende üstüne haklısın gibi bir şey yazmıştım atınçtan gerçekten çok ümitliyim musa muhammed de çok önemli ocakta onuda kazanabiliriz. 18 yaşına girecek ve çok kaliteli bir futbolcu.
kanarya avcısı 5 yıl önce
evet aslanavcisi kardeş yorumunu hatırladım ve bende üstüne haklısın gibi bir şey yazmıştım atınçtan musa muhammeden gerçekten çok ümitliyim tabi ümtüde unutmamak lazım
timsah avcısı 5 yıl önce
evet kanarya avcısı kardeş yorumunu hatırladım ve bende üstüne haklısın gibi bir şey yazmıştım atınç kesinlikle oyanamalaı hatta yedek olarak değil ilk 11de
martin luter 5 yıl önce
evet timsah avicısı kardeş yorumunu hatırladım ve bende üstüne haklısın gibi bir şey yazmıştım ve hatta bu kadroya muhammedin de eklenmesi gerek demiştimmusa değil demirci olan ama
lefigaro della sero 5 yıl önce
evet amartin luter kardeş yorumunu hatırladım ve bende üstüne haklısın gibi bir şey yazmıştım ve hatta keşke erkan kaş gönderilmeseydi oda bu kadro da olsaydı demiştim
el hadji diyuf 5 yıl önce
evet lefigaro della sero kardeş yorumunu hatırladım ve bende üstüne haklısın gibi bir şey yazmıştım ve hatta hatta aynı zamanda bvakti zamanında bizde bi hasan türk vardı noldu o be diye sormuştum.
saksafoncu dayı 5 yıl önce
evet el hadji diyuf kardeş yorumunu hatırladım ve bende üstüne haklısın gibi bir şey yazmıştım ve de hasan türle ilgili soruna +1 vermiştim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın