Her zaman iyi ilişkiler kurdum

Beşiktaş'ın eski futbolcularından Ricardo Quaresma, siyah-beyazlı takımda yaşadığı günleri unutmamış...

GÜNDEM 23.11.2014, 16:21
1315
Her zaman iyi ilişkiler kurdum

Porto forması giyen Ricardo Quaresma, Le Buteur gazetesine yaptığı açıklamada Beşiktaş'ı 'ikinci evi' olarak nitelendirdi.

 

Portekizli yıldız oyuncu Beşiktaş günlerini değerlendirirken, "Orada hocayla bir sorun yaşamadım. Her kulüpte olabilecek şeyler oldu. Her zaman iyi ilişkiler kurdum. Türkiye tecrübemden bahsederken sizi Porto'dan sonra kendimi en rahat hissettiğim takımın Beşiktaş olduğuna ikna edebilirim. Yeteneklerimi gösterebilmem açısında çok önemli ve mutlu olduğum bir takımdı. Porto'nun adından ikinci evimdi diyebilirim" ifadelerini kullandı.


Beşiktaş'tayken maddi konularda sıklıkla gündeme geldiği hatırlatılan Q7, "Para hakkında yazmak basının en sevdiği iştir. Satış kaygısıyla bunları yazıyorlar. Maaş sorunu yaşamadım. Yeni bir yönetim geldi ve orta noktada buluştuk" dedi.


2010/2012 yılları arasında Beşiktaş forması giyen Quaresma taraftarların sevgilisi olmuş ve özellikle Avrupa Kupalarında siyah-beyazlı ekibin başarısında rol oynamıştı.

Yorumlar (10)
B.j.K 1903 6 yıl önce
oh su gölden ekmek elden milyonlarıda cukka cebe indir koşmadan oynamadan bazı kerizlerle dalganı geç seni futbol oynuyor zannettsinler bu sayede avrupada hayal edemecegin kadar zengin ol ne âlâ dünya.....
fatih 6 yıl önce
allah yazdıysa bozsun beşiktaş 2. eviymiş ne verdin beşiktaşa ne ilk sezonunda eh şöyle böyle göze battın kazandırdığın maçlar oldu sonrası simaoyla gutiyle paraları harıl harıl alıp götürdünüz takıma katkınız 0 şimdiki yönetim geçmişteki kirliliklerinizi temizledi ne kadar çok batırdıysanız dahada kalanlar var onlarıda temizleye devam ediyor allah senin gibileri bidaha bu kulübün kapısına yaklaştırmayı nasip etmesin formanı aldım vallahi pişmanım keşke almasaydım
Ejder 6 yıl önce
Fatih ve bjk 1903 zavalli satilmislar sizi! Ricardo Quaresmanin masajcisi olamassiniz.turkiyeye gelmis dunya yildizi bir adamla dogru konusun.bugunku takimi topla bir q7' nin bacagi etmez. Demba ba haric,onlar aynu kalitede dunyanin tanidigi yildizlardir! Size aciyorum ve son sozum fikret istifa. Yoksa 12 bin kisiye oynamaya devam kerizler!
Ercan 6 yıl önce
Quaresma gibi yetenek birdaha gelmez. Carsi onun kiymetini bildi. Ama orman ve birkac taraftar bozuntusuna 2 numara buyuk geldi ricardo. Bunlara ucuz ve kalitesiz adam lazim. Cunku kendi ayarlarinda oyunculari begeniyorlar!
B.j.K 1903 6 yıl önce
Rantınız kesilince nasılda kuduruyorsunuz adiler yoksa quaresma filan hikaye asıl hedefiniz Fikret başkan sizi pinokyo kuklaları sizi.bu taraftarı aptal sandınız öylemi kanalizasyon fareleri sizi.
Cevat prekazi 6 yıl önce
Bjk 1903, sen once ac karnini doyur, maca gidecek parayi bulda ondan sonra millete laf yetistir. Fikretin les kargasi!
maf 6 yıl önce
Kartalım Anadolu'ya.İstanbul taraftar görsün!!!
maf 6 yıl önce
Ve sen gavat prekazi.Ne kadar gavat ve renkli olduğun adından belli.Sizin gibi renkliler yıldızları çok sever.Zaten renkli takımlarınızda bolca var. Si ktir olup gidin işte oraya.V en az o renkli gavat prekazi kadar Beşiktaş zararlısı olan rantçılar Beşiktaş'ım sizden çektiği kadar imseden çekmedi.Gelmeyin maçlara zaten gelmeyin, gelmeniz için avanta lazım size.Altta da diyorumj ya, kartalım biraz anadoluya gelsin de siz rantçılar da tarafatar görün.Çıkarsız gerçek sevgi görün.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın