Hedefte çifte kupa var!

UEFA’nın, sosyal medya hesabından Galatasaray maçı sonrası sorduğu, “UEFA’yı da alırlar mı?” sorusu aslında uzun zamandır Ümraniye’nin gündemi!Başkan Orman ve Şenol Hoca çok temkinli konuşuyor ama Siyah-Beyazlıların aklında sadece Vodafone Arena’da değil, Stockholm Arena’da da kupayla tur atmak var.

GÜNDEM 01.03.2017, 08:01 01.03.2017, 22:33
428

Ligin kader haftasında Galatasaray’ı deplasmanda 1-0 yenen Beşiktaş, farkı ezeli rakiplerinden Aslan ile 10’a, Fenerbahçe’yle 12’ye kadar çıkartıp üst üste 2. şampiyonluk yolunda çok büyük bir avantaja ulaştı. Taraftarına 23 yıl sonra üst üste 2 zafer armağan etmek için geri sayıma geçen Kartal’ın asıl hedefi ise sadece Vodafone Arena’da değil, Stockholm Friends Arena’da da kupayla tur atmak.

-Çıta en yüksekte...

Başkan Fikret Orman’dan teknik direktör Şenol Güneş’e kadar Siyah-Beyazlılar’da herkes ciddi avantaja rağmen lig şampiyonluğu için bile kamuoyu önünde temkinli konuşuyor ve rehavet uyarıları yapıyor ama özel sohbetlerin tek konusu 1 değil 2 kupa! Süper Lig’de farkı daha da açıp şampiyonluğu bir an önce garantilemenin hesaplarını yapan Beşiktaş’ın kurmayları, Avrupa Ligi’nde de çıtayı en yükseğe koydu.

-‘Her yolda yürüyebiliriz’

Yani Beşiktaş’ın Galatasaray zaferini milyonlarca takipçisiyle paylaştıktan sonra ‘UEFA Kupası’nı da alabilirler mi?’ sorusunu sadece UEFA’nın sosyal medya hesapları değil, çok uzun süredir Siyah-Beyazlı futbolcular, teknik kadro ve yönetim de soruyor! Yanıtı ise hep bir ağızdan şöyle veriyorlar: “Biz bu inanç ve disiplinle oynarsak, eşsiz taraftarımızla sonunu göremeyeceğimiz yol yok.”

Yorumlar (0)