Hasan Arat'ın Acı Günü

TMOK Başkanvekili ve Beşiktaş'ın eski yöneticisi ve Başkan adaylarından Hasan Arat'ın annesi İclal Arat bugün vefat etti.

GÜNDEM 29.12.2014, 11:51
Hasan Arat'ın Acı Günü

Geçen hafta aynı gün ağabeyi Hıfzı Arat'ı toprağa veren Hasan Arat bir haftada iki acı birden yaşadı. İclal Arat'ın cenazesi yarın öğle namazını müteakip Karacaahmet Mezarlığı içindeki Şakirin Camii’nden kılınacak öğle namazından sonra aynı yerde toprağa verilecek.

Yorumlar (4)
ali murat vural 4 yıl önce
kötü gün dostu hasan arat basin saolsun rahmetlilerin mekanlari cennet olsun
ahmet a. 4 yıl önce
başınız sağolsun. 2016'da başkan yapacağız sizi. süleyman seba bıraktığında tek adayım hasan arat demişti. bu referans bize yeter. hasan arat + rahmi koç'la lobisi güçlü, masa başında ezilmeyen beşiktaş'a kavuşacağız.
fatih 4 yıl önce
ahmet a. bu yönetimin neyi ezik bi söyle ucuz ve genç oyuncu alıyor başarı gelmiyor diyemi sevmiyorsun adam 600 milyon liralık borçla kulübü devraldı şimdi enkazdan düzlüğe çıkardı ekonomik olarak 2012 ye bakarak son derece iyi durumda sadece bazı sıkıntılar var oda borcun staddan dolayı 600 den 666 milyon liraya çıkması ama stad yapılınca stad gelirleriyle başkanımız ödeneceğini söylüyor stadsızlığa rağmen demba ba gibi bir ismi aldıki hem kulüp bu sene forma satmaya başlasın hemde ekonomik olarak biraz rahatlatsın diye sen babanın formasını aldınmı almadıysan sende bir forma al kulübe katkın olsun bu yönetimi eleştirmeye hiçbir şekilde hakkın yok seba hasan arat demiş mişmişde mişmiş hasan arat aday olmaya cesaret etseydi 2012 de kulüp kayyuma devredilmek üzereyken adaylığını açıklardı neden açıklamadı dünyaların borcu olan kulübe gelmek istemedi 2012 de bu yönetimden başka aday gördünmü allah için söyle
mahmut gunaydın 4 yıl önce
Başınız sağolsun allah rahmet eylesin.