Hangisi Beşiktaş'a Yakın?

Beşiktaş'ta gözler yeni teknik direktöre çevrilirken konuşulan İki adaydan biri öne çıkıyor.

GÜNDEM 31.05.2015, 18:35
Hangisi Beşiktaş'a Yakın?

Yeni sezon öncesinde takımın başına getireceği teknik adam konusunda Mircea Lucescu ismi üzerinde yoğunlaşan Siyah-Beyazlılar’ın, Bursaspor’un hocası Şenol Güneş’i de İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi'nin isteğiyle gündeminde tuttuğu öğrenildi. Yeşil-Beyazlılar’la olan sözleşmesi takımının 3 Haziran’da Galatasaray’la oynayacağı Türkiye Kupası maçı sonrasında bitecek tecrübeli çalıştırıcıyla ikinci başkan Ahmet Nur Çebi’nin görüştüğü ve anlaştığı belirtiliyor.

Başkan Fikret Orman'ın ağır şartlarına rağmen Lucescu ile görüşmelere devam ettiği öğrenilirken, Rumen hocayı ve Shaktar başkanı Ahmedov'u ikna etmek kolay gözükmüyor. 

Şartlar bu şekilde ilerlerde 3 Haziran'da oynanacak Galatasaray - Bursaspor Türkiye kupası finalinin ardından Şeneol Güneş ismi resmen açklanabilir

Yorumlar (23)
mesut 5 yıl önce
Beşiktaşın mali kriterlerini de düşünürsek bizim için en iyisi şenol hoca inş gelir.yönetim umarım şenol hocayı kaçırmaz.
Karakartal 5 yıl önce
yedek kulübesinde uyuyan bir teknik direktör istemiyoruz. bizim ekonomik şartlarımıza ve camiamıza en iyi şenol güneş yakışır.Yardımcılığına deli ibo veya ilhan mansız yada tümer üçlüsünden biri, sportif direktörlük için de metin-ali-feyyaz dan biri gayet güzel olur
ahmet can 5 yıl önce
Karakartal..yazdığın herşeye imzamı atıyorum.aklın yolu bir.inşallah..uyuyan dev ancak böyle uyanır.
nedim 5 yıl önce
tümer mi? komik olmayın arkadaşlar.tümer Beşiktaş için tümör dür.şenol güneş olacağına rıza olsun.bursa da tutan kan bizde tutacak diye birşey yok.
Harbi Olalım 5 yıl önce
Gençler pek hatırlamaz. Lucescu giderken yapılan eleştiriler ve edilen hakaretler hala aklımızda. Lucescu başarılıydı evet eme elinde tecrübeli bir kadro ve yıldızlar vardı.
ali taner 5 yıl önce
Ertuğrul sağlam la anlaşıldı !
kartalbey 5 yıl önce
ne rızası yaa, biraz mantıklı bakın, bizde genç ve potansiyel oyuncu çok, rıza hep tecrübeli oyuncularla oynamayı seviyor ve bir başarısı da yok, bizde de denendi..şu durumda en akıllıca seçim şenol güneştir..
MELYET 5 yıl önce
ŞENOL GÜNEŞ HOCA BEŞİKTAŞIMIZA YAKIŞIR BAŞKASINA GEREK YOKTUR.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın