Hakeme Büyük Tepki

Beşiktaş yöneticilerinden Mete Vardar, Arsenal maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Hakeme Büyük Tepki

Beşiktaş yöneticisi Mete Vardar, Arsenal'e 1-0 mağlup oldukları mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu. Vardar, hakemin kararlarına isyan ederken, taraftarlarından özür diledi.

İŞTE VARDAR'IN SÖZLERİ...

Ben gurur duyuyorum çocuklarla bugün. Beşiktaş iyi şeyler yapacak, göreceksiniz. Gururluyum. Çok fazla söyleyecek bir şey bulamıyorum. Hakkımız bu değildi bizim. Değinmek istemiyorum ama bugün hakeme karşı oynadık. İlk maçta da aynısı oldu. Bu maçları daha fazla oynayacağız, daha fazla deneyim kazanacağız. Beşiktaş camiasından özür dileriz, yapacak bir şey yok. İsterdik, turu geçmeyi, ama bu çocuklarla gurur duyuyoruz. Biz başları dik olmasını istiyoruz. Lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
kurmaykartal
kurmaykartal - 5 yıl Önce

arkadaşlar 10 numara yok oyunu yönlendiren gol pozisyonu üreten takım değiliz,gökhan töre gereksiz transfer ba yapmayan arı,olcayda inanılmaz düşüş var.takım iyi iskelet sağlam sadece gereken yerlere gereken adamlar alınmıyor.sağ bek yok sol bekte motta denen eleman tam bir bomba.martin linnes 2 milyon euro için halen alınmadı 8 milyon eurodan oldun.bu işler vizyon meselesi.arsenal gibi takımın sahasında o penaltıları hiçbir hakem veremz ayrıca.adamı yerler.sen vizyonu genişlet para kazan güzel adamları al sonra gidersin şampiyonlar ligine.bu işler o kadar basit değil.genelde mücadeleyi beğendim gs ve fb den daha iyiyiz bu sene..ama yaratıcı oyuncu şart oğlu şart..

Özgür
Özgür - 5 yıl Önce

bu hakemin babası anasını sikerken tül çorap takmış dölü orda süzülmüş tam bir süzme orospo çocugu olmuş tur bizimdi amk asen wengeride sikim fifayıda sikim arsenalide

EKREM
EKREM - 5 yıl Önce

bu yönetim beş tarihini en pısırık ve basiretsiz yönetimidir.arkadaşa hakkımızı arayacağımız ve itiraz edeceğimiz kşmse yokmu lanet olsun bu yönetimede bunlara oy verenlere yazıklar olsun beizim yerimize rekli takımlar olsaydılar yer yerinden oynardı.bunlara kendilerini kandırıyorlar iyi oynadık diye siz gidin kumda oynayın oynayana tur yok arkadaş galip gelene tur var yine 80 li yıllardaki politikaya getirdiler ama onlar büyük takım diye yazıklar olsun 12-15 milyon arasında taraftarın var kalkmış ne diyorsun yazıklar olsun örüncek kafalılar.