Haddini bilmez avukat!

İkinci Başkan Çebi, "Beşiktaş'ta birlik yok! Ayrılığa düşmüş bir camia yaratılmış ve bunu değiştirmek için çaba sarf edilmemiş. Bunu düzeltecek gücümüz bulunmuyor" dedi

GÜNDEM 23.04.2015, 03:01
775
Haddini bilmez avukat!

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlı camiayla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. 1903 Birliği'nin organizasyonunda düzenlenen Sporda Endüstrileşme Süreci ve Etkileri panelinde konuşan Çebi, "Birbirleri içerisinde ayrılığa düşmüş bir camia yaratılmış ve bunları değiştirme gayretinde kimse bulunmamış. Dolayısıyla bizim basına etki edebilecek bir güç birliğimiz oluşmamış. Bu kopuklukta, basındaki arkadaşlarımızın bizi çok dikkate almadığını veya önemsemediğini, çok da tehlikeli görmediklerini söyleyebiliriz" dedi. 

 

Haddini bilmez avukat! 


Bir süre önce Aktif Reklam'ın kulübe getirdiği haciz olayına değinen Çebi, "Bir gün geç yapılan ödeme şımarık, haddini bilmez bir avukat vasıtasıyla kullanılıyor. Ancak burada profesyonellerimizin de hatası var. Tabela şirketi olan bir şirkete 5 milyon doları ödediğimiz taktirde yarın davayı kazanırsak, bu parayı nasıl alacağız? Biz bu parayı ödemeyeceğiz. Biz sadece formülleri bularak, kulübümüzü ve Beşiktaş A.Ş.'yi yönetmeye devam edeceğiz. Bu bir mücadeledir" yorumunu yaptı.

Yorumlar (0)