Hacısomanoğlu'na Cevap!

Beşiktaş Kulübü, Kadın Basketbol Takımı için sponsorluk anlaşmasına vardıkları Odeabank ile imza töreni düzenledi.

GÜNDEM 10.02.2015, 11:42
1386
Hacısomanoğlu'na Cevap!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, imza töreninin ardından basın mensuplarının Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Bülent Yıldırım'ı araması ile ilgili soruyu yanıtladı.

Orman,yaptığı açıklamada;

"TFF'yi alakadar eden bir konu. Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu'nun yapmış olduğu hareketi spor yorumcuları ve TFF yorumlamalı. Ben yorum yapmak istemiyorum. Tahmin ediyorum ki TFF bu konuda bir karar verecektir. Biz sahada adalet istiyoruz. Bunun içinde elimizden gelen katkıyı vermeye çalışıyoruz" dedi.

Yorumlar (7)
ali murat vural 6 yıl önce
yandas rasim tvlerde bas bas bagiriyor BjK yi sampiyon yapacaklar diye ... bunun icin ne yapacaksin baskan ?!
serkan 6 yıl önce
ne zamandir koskoca Besiktas Kulübü ite köpwgw cevap verir oldu cahil arkadasim. Sen tuttugun takimin kudrettinden emin olacaksin. Her lafa atlanmaz. Kitap oku.
marco 6 yıl önce
vatan haini ali murat vural cevap vermemek en iyisi yönetim en güzelini yapıyor.
ali murat vural 6 yıl önce
ucu biyere dokunuyor degil mi ... hayatiniz yalan sizin lan ! devletiniz hökömetiniz yandaslariniz sizin icin daha önemli BjK düsmanlari sizi ! elbet bu cark birgün biter ozaman bakalim nasil yüzünüz olacak ! vatan haini ? muhahahahahahah
ali murat vural 6 yıl önce
adamlar 13 yildir tezgahi kurmus siz hala devlet hökömet deyip biat edin ... BjK düsmanlari sizi ! renkli yandas rasimi savunur oldunuz ... terbiyesizler ! BjK düsmalari sizi !
ali murat vural 6 yıl önce
atatürkcüler vatan haini derdi simdi siz erdogancilar mi bu cümleyi kullanmaya basladiniz ! eski ve yeni türkiyeniz bitecek ! temiz serefli namuslu demokrat hümanist bir türkiye dogacak ... sizin cürümüs dinci ulusalci fasist beyinleriniz yok olacak ! KARAKARTALIM bu fasist ülkeden kurtulacak madridlerle münihlerle sampiyonlar ligi finalleri oynayacak yeterki sizin gibi sagci fasist dinci ulusalci beyinleriniz bi yok olsun ! hersey cok güzel olacak !
tekin 6 yıl önce
a.m.v sakin ol birader.ok,herkese her şey diyosunda sen ne ayaksın.kendi ağzından söyle de bilelim.