Gururlan Beşiktaşlı!

Beşiktaş Yönetimi, kaba inşaatı tamamlanmak üzere olan Vodafone Arena’nın açılış töreni için yürütülen çalışmalara hız verdi.

Gururlan Beşiktaşlı!

Siyah-beyazlıların tüm dünyada ses getirecek bir açılış törenine imza atmanın hesaplarını yaptığı belirlendi. Daha önce İspanyol devi Barcelona ile bir hazırlık maçı oynayarak yeni stadı hizmete açmayı planlayan siyah-beyazlı yönetim hedef büyüttü. Buna göre Avrupa’nın dev kulüplerinin katılacağı dörtlü turnuva ile stadın açılması düşünülüyor. Yönetim kurulu İstanbul’a davet edilmesi planlanan kulüplere kısa süre içinde resmi teklif götürecek.

Barcelona ile çok önceden temas sağlayan Beşiktaş yine İspanya’dan Real Madrid, İngiltere’den Manchester United, Newcastle United ve Chelsea, İtalya’dan Inter, Milan ve Juventus, Almanya’dan ise Bayern Münih kulüpleriyle temasa geçmeye hazırlanıyor. Bütün dünyada izlenecek maçların 45’er dakika üzerinden oynanması ve Vodafone Arena’nın uzun yıllar unutulmayacak bir futbol şöleniyle hizmete girmesi düşünülüyor.

Bu arada dörtlü turnuvanın yanı sıra uluslararası bir sanatçının sahne alacağı bir konser organizasyonu düzenlenmesi de planlar arasında yer alıyor. Siyah-beyazlılar konser konusunda da dünya çapında bir isimle anlaşmak için girişimlerini sürdürüyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
marco
marco - 4 yıl Önce

rengi siyah beyaz lan kulüpleri turnuvaya çağıralım.

eagle
eagle - 4 yıl Önce

aziz yıldırımın tek derdi sponsorlarla büyüyen beşiktaşı kötüleyip durdurmak türk futbolundan sponsorlar artık kaçıyor ama beşiktaş sponsorlarla devamlı büyüyor -azizin bir milyon üye projesi masal sadece elindeki sponsorlar kaçmasın diye uğraşıyor

Müthiş
Müthiş - 4 yıl Önce

Müthiş bir şov,,,Müthiş bir açılış ve Müthiş bir gelir olacak..Herşey çok müthiş olacak...

Balkır
Balkır - 4 yıl Önce

Vodafone Arena'nın açılışında Bilic'in konser vermesini çok isterdim.

sencer
sencer - 4 yıl Önce

konser istemezük. Konser ayağına çimlerin içine ediyorlar. Konser vermek isteyen harbiye açıkhavaya gitsin. Çağrılacak takımlar konusunda da şöyle birşey yapılsa... Turnuva siyah beyaz....Beşiktaş, Juventus,NewCastle United, Partizan.. Tüm siyah beyaz takımlar..

murat
murat - 4 yıl Önce

41 bın kısılık,ufak,got gıbı stadın nesıyle gururlanıcaz.ancak enayı,sut çocuklarını kandırırsınız sız. dünyada 41 bınlık stadmı kaldı bu zamanda.stad konusunda bıle fb ve gs nın gerısınde kaldık becerıksız orman yüzünden.bak azız yıldırım kadıkoydekı stadın kapasıtesını 60 bıne çıkaracakmış. bursanın bıle yenı stadı 45 bın kısılık. ne bu rezalet antreman sahasımı burası.buyuk besıktasa hıc yakışmıyor bu stad musveddesı. bırkez daha orman herıfı ıstıfa dıyoruz. ne yüzsüz adammış bu anlamadım yanı.

ceyhun
ceyhun - 4 yıl Önce

murat mısın malmısın nesın defol git kendı sayfan yorum yap renkli şerefsız 35 bınlık inönüylede gururlanıyorduk rekorlar kırıp zaferler kazanıyoruk şerefsız senı

aslanavcisi
aslanavcisi - 4 yıl Önce

cm de her sene siyahbeyaz cup düzenlerdim newcastle partizan ve juveyle hazırlık maçları yapardım bence bu olabilir ama dünyada büyük ses getirirmi orada soru işaretlerim var.