Güntekin Onay transfer gündemini değerlendirdi!

Ntv Spor'da transfer gündemini değerlendiren başarılı futbol yorumcusu Güntekin Onay, Beşiktaş'ın gündemindeki transfer gelişmeleriyle ilgili şu yorumlarda bulundu.

NTV Spor yorumcularından Güntekin Onay, futbol gündemi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

***

"Oğuzhan Beşiktaş yerine Porto'da oynuyor olsaydı..."

"Beşiktaş'ın güzel futbol oynamasındaki en büyük faktörlerden birisi Oğuzhan Özyakup. Oğuzhan ile ilgili; 'Niye 5 gol atmış?' diyorlar. Açın bakın bakalım. Real Madrid'li Luca Modric kaç gol atmış? Söyleyeyim, 1 gol... Oğuzhan, Beşiktaş değil de Porto'da oynuyor olsaydı Manchester City'ye 50 milyon Euro'ya giderdi."

***

Marcelo satılmamalı

"Ekonomik olarak değil de, sportif olarak bakarsak Beşiktaş, Marcelo'yu kesinlikle satmamalı. Ne stoperler geldi geçti ama hiçbirisi Marcelo kadar iyi performans vermediler. Elde tutulması gerekiyor."

***

"Pepe'nin kendisiyle ilgili oluşan imaj..."

"Pepe için açtım baktım istatistiklerine, 5 yıldır kırmızı kart görmüyor bu adam. Demek ki kendisiyle ilgili oluşan imaj veya algı yanlışmış! Pepe bu açıdan baktığınız zaman eski Galatasaray'lı Felipe Melo'nun yanında Pamuk Prenses gibi kalıyor."

***

"Llorente beğendiğim bir oyuncu değil..."

"Fernando Llorente benim çok beğendiğim bir oyuncu değildir. Sırtı dönük oynayan, ağır santrforları ben pek sevmem. Ama süper ligde iş yapabilir, goller atabilir"

***

Kaynak: Ajansspor

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2017, 20:05
YORUM EKLE