Güntekin Onay transfer gündemini değerlendirdi!

Ntv Spor'da transfer gündemini değerlendiren başarılı futbol yorumcusu Güntekin Onay, Beşiktaş'ın gündemindeki transfer gelişmeleriyle ilgili şu yorumlarda bulundu.

GÜNDEM 24.06.2017, 14:18 24.06.2017, 20:05
2839

NTV Spor yorumcularından Güntekin Onay, futbol gündemi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

***

"Oğuzhan Beşiktaş yerine Porto'da oynuyor olsaydı..."

"Beşiktaş'ın güzel futbol oynamasındaki en büyük faktörlerden birisi Oğuzhan Özyakup. Oğuzhan ile ilgili; 'Niye 5 gol atmış?' diyorlar. Açın bakın bakalım. Real Madrid'li Luca Modric kaç gol atmış? Söyleyeyim, 1 gol... Oğuzhan, Beşiktaş değil de Porto'da oynuyor olsaydı Manchester City'ye 50 milyon Euro'ya giderdi."

***

Marcelo satılmamalı

"Ekonomik olarak değil de, sportif olarak bakarsak Beşiktaş, Marcelo'yu kesinlikle satmamalı. Ne stoperler geldi geçti ama hiçbirisi Marcelo kadar iyi performans vermediler. Elde tutulması gerekiyor."

***

"Pepe'nin kendisiyle ilgili oluşan imaj..."

"Pepe için açtım baktım istatistiklerine, 5 yıldır kırmızı kart görmüyor bu adam. Demek ki kendisiyle ilgili oluşan imaj veya algı yanlışmış! Pepe bu açıdan baktığınız zaman eski Galatasaray'lı Felipe Melo'nun yanında Pamuk Prenses gibi kalıyor."

***

"Llorente beğendiğim bir oyuncu değil..."

"Fernando Llorente benim çok beğendiğim bir oyuncu değildir. Sırtı dönük oynayan, ağır santrforları ben pek sevmem. Ama süper ligde iş yapabilir, goller atabilir"

***

Kaynak: Ajansspor

Yorumlar (0)