Güneş'ten Fenerbahçe'ye: Yıldızlar geceleri gökyüzünde çıkar

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, ezeli rakiplerin yıldız transferlerinin üzerlerinde bir baskı yaratmadığını belirtti.

GÜNDEM 16.07.2015, 12:19
1046
Güneş'ten Fenerbahçe'ye: Yıldızlar geceleri gökyüzünde çıkar
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten yıldız transferlerine ilginç açıklama...
 
Tecrübeli teknik adam, “Yıldızlar bizim burada geceleri gökyüzünde çıkıyor. Bazen güneş açıyor, bazen yağmurlu oluyor. Her halükarda çalışmalarımızı sürdürüyor” dedi.
 
Almanya kampında TRTSpor’a konuşan Güneş, rakiplerin güçlü olmasının kendilerinin güçlü olması için de bir sebep olduğunu vurguladı. Güneş, stoper pozisyonunda hem sayısal hem niteliksel eksiklikleri olduğunu kaydetti. Güneş, “Bir stoper kesin alacağız ama duruma göre ikinciyi de alabiliriz” dedi.
 
Kaynak:Milliyet
Yorumlar (2)
MEHMET İNCE 6 yıl önce
İsterdimki,bizşm yönetimdeki bazı kişiler diyelim sizin gibi ağzı laf yapan kişiler olmasını isterdim,nedenmi,aziz, yıldırım gibibir neydiği belirsiz bir,kişiliksizin konuştuklarını ağzına tıkamalıydı.
iranlı 6 yıl önce
ya hocam bu gibi konulara girme sen... azize ile gereksiz diyaloglar sonunda seni yıpratır.bu söylediğin lafları maç öncesi fbli futbolculara gaz vermek için kullanır. ve gereksiz olaylar çıkar... akıllı ol yıpratma kendini...sana ne fb nin yıldızlarından sen elindekilere bak...