Güneş'ten çok sert Ozan Tufan cevabı!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş kendisi için, "Oyuncuların kafasını karıştırıyor" iddiasında bulunan Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı'na tokat gibi yanıt verdi.

GÜNDEM 10.08.2015, 20:32
1474
Güneş'ten çok sert Ozan Tufan cevabı!

Profesyonel Futbolcular Derneği'nin ödül töreni öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, çok ağır bir ifade kullandı. Usta teknik adam, Ozan Tufan transfer sürecinde kendisini hedef alan Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı'na yanıt verdi.

'Adam olmak daha önemli'

Güneş, "Oyuncularımı satmayacağımı söyledim ama geçen sezonki hocamız oyuncuların kafasını karıştırıyor" diyen Recep Bölükbaşı'na şu karşılığı verdi: "Bir oyuncu çıkıp 'Kafamı karıştırıyor' desin, ben alnını karışlarım! Başkan, yönetici olabilirsiniz ama adam olmak daha önemli" dedi.

'Fernandao ve Şener...'

Şenol Güneş şöyle devam etti: "Bursaspor'dan Fernandao ile Şener de ayrıldı. Onlar için neden aynı türden açıklamalar yapılmadı. 45 yıldır futbolun içerisindeyim. Birisi çıksın desin ki, 'Sen benim aklımı karıştırıyorsun' ama diyemez. Bir başkana yanıt vermek istemezdim ama mecbur bırakıldım."

RECEP BÖLÜKBAŞI NE DEMİŞTİ?

"Ozan'ın bir sezon daha kalmasını istiyorum. Sözleşmesini uzatacağız ama bazen öyle şeyler geliyor ki, kalıyoruz! Bizim dışımızda gelişen olaylara engel olamıyoruz. Geçen sezonki hocamız oyuncuların kafasını karıştırıyor."

Yorumlar (8)
kurmaykartal 5 yıl önce
Ozan Tufanı fenere kakalamak için birtaraflarını yırtan Bursa Başkanı şimdi eğer adamsan Beşiktaşa satmaz gider fenerin kucağına oturursun aklın başına o zaman gelir..7 milyon alacakken açgözlülük yapıp ortalık kızıştırmaya çalışırsan 3 milyona razı olursun yediğin laf da yanına kar kalır böyle..helal olsun Şenol hoca..transferin bitmesini bile göze alarak camianın prestijini koruduğun için..
kompwe kimbala 5 yıl önce
Beşiktaş yönetiminin transferin yüzü suyu hürmetine yapmadığı açıklamayı ve cevabı Şenol Güneş vermiş.fernandao ve şener giderken Fener sizin oyuncularınızın aklını karıştırmıyordu Beşiktaş Ozan Tufan gelmek istediği halde mi karıştırdı yani..Bursa başkanı haddini bileceksin bilmezsen böyle bildirirler sana.
magic1903 5 yıl önce
Ozan fenere hayırlı olsun bu saatten sonra 20 milyon versek de bize vermezler..aslında hiç önemli değil..önemli olan Beşiktaşın adı ve büyüklüğüdür..kimse Beşiktaş teknik direktörüne hem de böyle dürüst onurlu bir adama sırf fiyat arttırmak için bu lafları edemez.
Sedat karadeniz 5 yıl önce
Magic1903 sen merak etme bu haysiyetsizlerin yuzune tukursen yarabbi sukur derker bursa ve baskani gibi haysiyetsizker para icin onurunu bile dusunmeden satar hem ozani alicaz hemde yedikleri laf yanlarina kalck
Asi kartal 5 yıl önce
Şenol hocam büyüksün... fener bu bursa nin amina koydu fernando seneri nerdeyse canli yayinda mahmutuslu kufur ede ede aldi volkani da kadro disi biraktirdi... ama piç kuruşu bursa başkanı gık demedi aklı sıra hocamizi suçlayarak işin içinden sıyrılmayı denedi.. fakat sert kayaya çarptı.... Senol hoca resmen bolukbasini tarihten sildi.... adamın dibisin hocam ağzına yüreğine sağlık...
mithat 5 yıl önce
ŞENOL GÜNEŞ ÇOK BEYENDİ ADAM GİBİ ADAM, BU SÖZLERİ HİÇ Mİ HİÇ HAKETMEDİ
mithat 5 yıl önce
ŞENOL GÜNEŞ ÇOK BEYENDİ ADAM GİBİ ADAM, BU SÖZLERİ HİÇ Mİ HİÇ HAKETMEDİ
sermet 5 yıl önce
Adam gibi adam tabirini dibine kadar haketmişsin.Helal olsun sana.Cidden adam olmak çok önemli.