Güneş'ten Gökhan Gönül sözleri: "İsterim"

Sezonu şampiyon tamamlayan Beşiktaş'ın başarılı teknik direktörü Şenol Güneş, "Gökhan Gönül benim gündemimde hiç olmadı. Basında çıktığı için ben de sordum. Ayrılmak isterse, tabii ki isterim." dedi.

GÜNDEM 23.05.2016, 23:41 23.05.2016, 23:42
4546

 Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, son dönemde gündeme gelen Gökhan Gönül transferiyile ilgili konuştu.

360 TV'de Telegol programına konuk olan Şenol Güneş, "Gökhan Gönül gündemimde, listemde hiç olmadı. Basında çıktığı için ben de sordum. Gökhan Gönül, kulübünden ayrılmak isterse, tabii ki bize gelmesini isterim." yorumunu yaptı.

Şampiyon Beşiktaş'ın hocası Şenol Güneş, hedeflerinin oynadıkları oyunun üzerine koyarak devam etmesi gerektiğini belirterek, "Amacımız, Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmak. Şampiyonlar Ligi'nde de başarı için transfer yapılması gerekli. Bu sene Şampiyonlar Ligi'ndeki ilk hedefimiz de gruptan çıkmak." ifadelerini kullandı.

Şenol Güneş, hiçbir oyuncunun gitmesinden yana kullanmadığını söyleyerek, "Defansa transfer yapacağız. Gidecek oyuncular, kalacak oyuncular var. Fakat, yönetimle henüz transferi konuşmadım." yorumunu yaptı.
Yorumlar (1)
Bla+bla 5 yıl önce
Canlı yayında ne demesini bekliyoruzki zaten gökhan gönül türkiyenin en iyi sağ beki ve bize gelirse sağ bek sıkıntımız 2-3 sene görülmüş olurmu diyecekti.