‘Güneş isteyecek, biz alacağız’

Orman, adı başka takımlarla anılan; Gökhan, Oğuzhan ve Sosa'yla yola devam edeceklerini söyledi. Başkan, “Kadromuzu koruyup ara transferde birkaç tane daha takviye yapacağız. Transferlerin kim olacağını hocamız belirleyecek” dedi.

GÜNDEM 19.11.2015, 09:27 19.11.2015, 09:27
413

 Siyah-Beyazlılar’ın 1 numarası, dün Marmara Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen Çocuk Koruma Programı’nın tanıtım törenine katıldı. 

Fikret Orman, Anadolu Hisari Kampüsü’nde düzenlenen etkinliğin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Başkan, kulübün transfer gündeminden gelecek yıl yapılacak kongredeki planlarına kadar birçok konuya açıklık getirdi. 

İşte Fikret Orman’ın sözleri;

‘Teklifleri geri çeviririz’

“Gökhan, Oğuzhan, Sosa gibi oyuncularımız için transfer iddiaları dolaşıyor. Bize gelen resmi bir teklif yok. Gelir mi gelir. Gelirse de şimdilik geri çevirip kadromuzu koruyup ara transferde birkaç tane daha takviye yapacağız. Transferlerin kim olacağını hocamız belirleyecek.”

‘Gomez’in özleşmesini uzatabiliriz’

“Mario Gomez’i Fiorentina’dan 2 yıllığına kiraladık. Sözleşmesinde özel bir madde var. Sezon sonunda Beşiktaş ya da Gomez isterse yollar ayrılır. Ancak Gomez sadece Fiorentina’ya dönebilir. Bu anlaşmayı özel olarak yaptım. Çünkü Gomez yüksek maliyetli bir isim. Eğer buraya gelip başarılı olamasaydı hem tepki görürdük hem de kulüp boş yere önemli bir ekonomik yükün altında kalmış olurdu. Kendisinden çok memnunuz. Şenol hocamız da ondan çok memnun. O da burada mutlu. Sezon sonunda Gomez’le değil yolları ayırmak belki de mukavelesini uzatabiliriz.”
Yorumlar (0)